ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СОН – СИСТЕМА SPA.WAVE ВІД GHARIENI

Система Spa.Wave від Gharieni – система Бінауральної Акустичної та Динамічної Стимуляції – є комп’ютеризованою системою акустичної та вібраційної терапії, яка допомагає мозку зняти напруження та стрес і відновити сили за допомогою технік глибокої релаксації. Завдяки спеціально підібраним вібраціям і бінаруальним звуковим коливанням, система Spa.Wave забезпечує глибоку релаксацію навіть за найвищих навантажень мозку впродовж всього лише одної терапевтичної сесії тривалістю 30-60 хвилин. Аналогічно медитації, спеціальні звукові хвилі вповільнюють ментальну активність, а вібраційні коливання певної частоти діють на енергетичні центри (чакри) тіла.

Цей терапевтичний метод ґрунтується на квантово-гармонійній аудіо-терапії. Вона дозволяє за допомогою стереофонічних навушників реалізувати багатошарові програми, що пригнічують симптоми та відновлюють імунітет організму. Система Spa.Wave може комбінуватися з іншими процедурами або застосовуватися самостійно, причому комп’ютерне керування виключає необхідність у присутності терапевта. Насолодитися повним і потужним ефектом системи Spa.Wave можливо і без терапевта.

Систему створено американськими терапевтами для лікування колишніх військових США, які страждають на пост-травматичні стресові розлади (ПТСР)

Завдяки системі Spa.Wave від Gharieni, ця терапія відтепер доступна у СПА-салонах і велнес-центрах.

Click image to open pdf

Переваги системи Spa.Wave від Gharieni:

 • Допомагає у лікуванні пост-травматичних стресових розладів (ПТСР)
 • Підсилює креативні здатності
 • Забезпечує енергетичний сон і глибоку релаксацію за короткий проміжок часу
 • Позбавляє від стресу та перепадів настрою
 • Допомагає у лікуванні тривожних розладів і панічних атак
 • Підтримує імунну систему
 • Підвищує здатність до концентрації
 • Усуває ментальні блоки
 • Має науково доведену ефективність
 • Не потребує участі терапевта
 • Покращує тривалість і якість сну
 • Допомагає позбутися проявів депресії та хронічного больового синдрому
null

Система Spa.Wave від Gharieni поєднує ніжні звукові хвилі спеціально створеної музики з високоефективною  системою вібраційного масажу, вбудованою у кушетку. Поки звукові коливання уповільнюють ментальну діяльність, вібраційний масаж впливає на енергетичні центри тіла (чакри).

null

Система забезпечує зручний доступ на висоті 54 см  (21 дюйм), має в пам’яті 4 встановлені програми. Підголівник може відкидатися під кутом 30° угору та вниз. Підлокітники також опускаються, аби знайти бездоганно комфортну позицію для клієнта.

null

Абсолютний комфорт процедур Spa.Wave забезпечує кушетка MLW Amphibia від Gharieni з водяним лежаком із підігрівом. До того ж, вода не має собі рівних у передачі тілу хвиль вібраційного масажу.

МОЗКОВІ ХВИЛІ – СЕКРЕТ У ЧАСТОТАХ

Мозок людини містить приблизно 100 мільярдів нейронів; це клітини мозку, які спілкуються між собою за допомогою електричних імпульсів.

Сучасні технології поки що нездатні виявити активність одного конкретного нейрону через мікроскопічний розмір цих клітин. Проте вже сьогодні ми здатні виявляти певні модальності та закономірності мозкової активності та визначити, які саме групи нейронів активізуються у будь-який заданий момент. Загалом мозкова активність має ритмічний характер, аналогічно тому, як функціонує серце. Мозкові ритми або мозкові хвилі мають різну швидкість, або частоту. Наприклад, під час глибокого сну мозок пульсує приблизно 3 рази на секунду. У моменти високої концентрації ритм мозку досягає 50 хвиль на секунду. Доведено, що різні ритми мозку відповідають різним настроям і душевним станам людини.

Загалом хвилі мозку мають доволі широкий діапазон,
але особливий інтерес становлять 4 наступні групи хвиль:

Бета-хвилі – частота: 30 – 12 гц
Звичайний стан ясної свідомості.
Увага. Прокидання.

Альфа-хвилі – частота: 12 – 7,5 гц
Розслаблений стан. Глибока релаксація та медитація.

Тета-хвилі– частота: 7,5 – 4 гц
Легкий сон, в тому числі фаза швидкого сну.
Глибока медитація.

Дельта-хвилі – частота: 4 – 0,5 гц
Глибокий сон без сновидінь.
Стан самолікування організму.

СИНХРОНІЗАЦІЯ МОЗКОВИХ ХВИЛЬ ЗАВДЯКИ
АУДІО- ТА ВІБРО-АКУСТИЧНІЙ СТИМУЛЯЦІЇ

АУДІО-СТИМУЛЯЦІЯ

Бінауральні звуки («бінауральний» з латинської «такий, що має два вуха або відноситься до обох вух») – це психо-акустичне явище, що спостерігається, коли два звуки дещо різної частоти надходять роздільно, один звук в праве, а другий в ліве вухо. Мозок у відповідь самостійно генерує третю частоту, яка дорівнює різниці частот обох звуків. За допомогою цих двох частот можна цілеспрямовано впливати на різні діапазони частот мозкових хвиль, оскільки нейрони змушені адаптуватися до частот, що надходять у мозок зовні через вуха. Ці звукові частоти, за умови прецизійного вибору, синхронізують ліву та праву півкулі мозку. Цей процес називається «налаштування мозкової хвилі». Бінауральні звуки надходять у мозок, приховані у заспокійливій, спеціально створеній музиці, де вони лунають на частотах, які не сприймає людське вухо.

ВІБРОАКУСТИЧНА СТИМУЛЯЦІЯ

Друга принципова особливість процедури Spa.Wave зумовлена технологією, яка генерує синхронізовані синусоїдальні хвилі; їх генерують тактильні датчики-перетворювачі, приховані у поверхні кушетки. Вони сприймаються тілом як делікатна вібрація та впливають на енергетичні центри тіла, його чакри; ці синусоїдальні синхронізовані хвилі мають частоту, яка значно підсилює процес налаштування мозкових хвиль.

Система Spa.Wave забезпечує повний спектр звукових і вібраційних впливів відповідних частот, які допомагають тілу та свідомості позбутися стресу та розслабитися.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД

ПРОГРАМИ SPA.WAVE

Запрограмовані процедури тривалістю від 30 до 60 хвилин із легким керуванням за допомогою сенсорного дисплею.

Програма Spa.Wave Touch (Spa.Wave Дотик)

Програма тривалістю 30 хвилин, яка генерує легкі вібрації, призначені для підсилення впливу масажу за допомогою делікатної релаксуючої музики, тональностей та звуків природи.

Програма Spa.Wave Deep (Spa.Wave Глибинний Вплив)

Програма тривалістю 30 хвилин, яка генерує глибші багатоканальні вібрації, що забезпечують більш потужний фізичний вплив, який сполучається із аудіо-програмою для глибокої релаксації, що складається з музики та природних звуків.

Програма Spa.Wave Gentle (Spa.Wave Делікатний Вплив)

Програма тривалістю 60 хвилин. Комбінація легких і потужніших вібрацій, призначених як для релаксації, так і для балансування чакр. Багатоканальні частоти резонують із енергетичними центрами тіла, що підсилює ефекти масажу. Аудіо-супровід допомагає зануритися у глибоку релаксацію.

Програма Spa.Wave Energy (Spa.Wave Енергія)

60-хвилинна програма, призначена для балансування енергетичних центрів тіла, в той час як аудіо-супровід допомагає досягти ментальної релаксації.

Науково доведена ефективність

Створена 2005 року для лікування ветеранів Армії США у військовому шпиталі в Маямі, США, технологія налаштування мозкових хвиль, яка застосовується в системі Spa.wave, була випробувана та досліджена провідними науковими закладами та установами Армії США, у Шпиталі адміністрації з питань ветеранів США у Маямі, а також багатьма закладами, які опікуються охороною психічного здоров’я, лікуванням залежності та невідкладною медичною допомогою.

(Натисніть зображення, щоб відкрити файл .pdf)

Дослідження Армії США «Здатність до відновлення медичного персоналу, задіяного у бойових діях»

Journal of addiction research & therapy (видання, присвячене дослідженням і лікуванню залежності). Спец-випуск: Нейровізуалізація

Дослідницькі матеріали компанії Theracoustic

СПА-кушетка MLW Amphibia

СПА-кушетка, що пропонує абсолютний комфорт і створює ефект кокону завдяки лежаку, наповненому водою, та підігріву, – це Amphibia, абсолютний ексклюзив. Чотири сервомотори дозволяють регулювання кушетки за висотою, а також окреме регулювання секцій спини, стегон і ніг.

Gharieni spa table amphibia spawave system

Хромотерапія

Кольори та їхній вплив

Перетворіть ваш процедурний кабінет на місце з особливою атмосферою релаксу. Як музика або вібрація впливають на тіло та свідомість, так і візуальні ефекти, такі як кольори, також мають величезний терапевтичний потенціал.

Світлодіодне освітлення LED, вмонтоване у основу СПА-кушетки, дозволяє застосування кольорових акцентів під час процедур:

ЧЕРВОНИЙ

Ревіталізує, активує циркуляцію крови, насичує енергією, посилює життєві сили та творчі здатності.

ПОМАРАНЧЕВИЙ

Покращує настрій, підтримує позитивне мислення, викликає бажання фізичних і метальних дослідів, нових вражень.

ЖОВТИЙ

Вивільняє та пробуджує силу особистості, її самосвідомість, посилює екстравертні, яскраві сторони особистості, стимулює зцілення.

ЗЕЛЕНИЙ

Гармонізує, відновлює, дарує надію, заспокоює, збалансовує ритм життя.

ПУРПУРОВИЙ

Розслаблює, відновлює, сприяє медитації, активізує духовні аспекти.

СИНІЙ

Небесний, несе мир і спокій, заспокоює, розслаблює, знімає стрес, очищує.

Menu