GHARIENI CELLISS

Революція для схуднення та контурної пластики

GHARIENI CELLISS

Революція для схуднення та контурної пластики

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

Celliss: революція в схудненні

У співпраці з нашим партнером DMS Group, перевіреними експертами в галузі медичної діагностичної візуалізації, ми раді представити «CELLISS», інноваційний пристрій для корекції фігури, яким навіть не потрібен терапевт для боротьби з целюлітом і допомоги  в  зниженні  ваги.

Цей абсолютно унікальний апарат для схуднення, заснований на новому методі лікування Cellumassage, використовує запатентовану технологію «Total Slimming System» (TSS), неінвазивний процес аспірації / перкусії, який одночасно обробляє стегна і боки, а також сідниці або черевну порожнину (в залежності від позиції клієнта). Gharieni CELLISS – це потужний інструмент, розроблений для задоволення всіх ваших вимог. Завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному екрану програму лікування  можна  персоналізувати.  Доступ до протоколів можна отримати одним швидким  дотиком і як тільки процедура запускається, вона не потребує будь-якого втручання. Інтегровані протоколи були розроблені фахівцями в галузі охорони здоров’я / краси / спорту і дозволяють операторам регулювати Cellumassage відповідно до обраних процедурами і профілем клієнта. Це високотехнологічний пристрій простий у використанні і дивно ефективний.

Best Product Innovation Award 2021 – Beauty Forum Swiss

(Pioneer of Wellness Award 2020 – Russia)

ЦІЛІ

 • ЗМЕНШЕННЯ “апельсинової кірки”
 • ФОРМУВАННЯ сідниць
 • ФОРМУВАННЯ струнких стегон
 • ЗМЕНШЕННЯ ваги
 • МОДЕЛЮВАННЯ вашого силуету
 • ВИДІЛЕННЯ черевного преса
 • ГЛАДКА текстура шкіри
 • ОМОЛОДЖЕННЯ шкіри

Brochure

Brochure

Brochure

(натисніть на зображення для відкриття файлу формату .pdf)

ІННОВАЦІЇ

Gharieni CELLISS пропонує абсолютно новий підхід до процедур для схуднення. Технологія «Total   Slimming   System»   (T.S.S.)  дозволяє CELLISS обробляти «цілі» зони одночасно.  Завдяки  нашому  складному, але інтуїтивно зрозумілому програмному забезпеченню оператори мають доступ до персоналізованих  програм,   адаптованим до індивідуальних потреб кожного клієнта.

 • АНТИЦЕЛЮЛІТНЕ РІШЕННЯ
 • ОДНОЧАСНІ ДІЇ
 • МУЛЬТІЗОННЕ ЗАСТОСУВАННЯ
 • ПЕРСОНАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ
 • НЕЗАЛЕЖНЕ ВИКОРИСТАННЯ
 • НЕІВАЗІВНАЯ ПРОЦЕДУРА
 • ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ

Celliss ТЕХНОЛОГІЯ

Метод Cellumassage, представлений на CELLISS, забезпечує ЄДИНЕ рішення, здатне одночасно обробляти значну поверхню тіла. Настроюється   і адаптується цикл аспірації / перкусії, з різними інтенсивностями і швидкостями, масажує шкіру і м’язи в трьох вимірах. Gharieni CELLISS оптимізує мети лікування завдяки повному, «цілісного» підходу своїх програм лікування. Стимуляція і обробка такої великої зони в один і той же час робить загальний ефект лікування більш ефективним.

Зменшується апельсинова кірка“, поліпшується сяйво і пружність шкіри, оновлюється силует і тонизируются стегна, черевна порожнина і сідниці.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 1. Аспірація розтягує і рухає шкіру, створюючи відчуття легкості.
 2. Перкусія запускає механічну ударну хвилю і стискає жир, одночасно стимулюючи природний процес детоксикації організму.
 3. Комбінація аспірація / перкусія по такій великій поверхні в той же час оптимізує ефекти процедури.

ДЕКІЛЬКА ПРОГРАМ

Сеанси зазвичай тривають 30 хвилин. Відповідно до цілей і програмами, обраними на етапі діагностики, процедури включають від 1 до 10 індивідуальних сеансів.

 • Різні програми для різних цілей
 • Безпечне і природне лікування, що забезпечує безперервність завдяки різним програмам
 • Поєднання програм відповідно до профілю та потреб клієнта.

МЕТОД І ЕФЕКТ

МЕХАНІЧНА АСПІРИЦІЯ

Адипоцити видаляються і розтягуються хвилями механічної аспірації.

МЕХАНІЧНА ПЕРКУСІЯ

Адипоцити роз’єднуються сильно стиснутими хвилями механічної перкусії.

TSS(СистемаЗагального Схуднення) є ДНК  Gharieni  Celliss.  96  поршнів – кожен 3 см (1,2 дюйма) – впливають на жирову і м’язову тканини сідниць, черевного преса або стегна серією неінвазивних аспіраційних / перкусійних рухів, інтенсивність і швидкість яких можна регулювати.

Цей унікальний процес контролюється програмним забезпеченням Celliss. Комбінація аспірації та перкусії впливає на велику стимулюється область – це і є основа Cellumassage.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

РЕЗУЛЬТАТИ

38 років – 73 кг (160 фунтів) – ІМТ 27,5

Кількість сесій: 28

Використані програми:
Антицелюліт / Схуднення / Пружність

Живіт -11,9 см (-4,7 дюйма)
Стегна -10,4 см (-4,1 дюйма)
Праве стегно -6 см (-2,4 дюйма)Ліве
стегно -5,9 см (-2,3 дюйма)

32 роки – 58 кг (128 фунтів) – ІМТ 21,1

Кількість сесій: 10

Використані програми:
Антицелюліт

Праве стегно -2,5 см (-0,98 дюйма)
Ліве стегно -2,4 см (-0,94 дюйма)

ДІЯ: ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Зменшує підшкірний жир і покращує зовнішній вигляд шкіри

Механічне розтягування фібробластів, збільшує вироблення білків шкіри, покращують пружність і тонус

Знімає тиск і відновлює оптимальний потік в судинної та лімфатичної системах.

Готує м’язи і допомагає у відновленні

ДИЗАЙН

Виняткова технологія схуднення, розроблена для комфорту і ефективності

Gharieni CELLISS – це потужний інструмент, розроблений для задоволення потреб майбутніх спа / салонів краси і велнес-центрів. Завдяки виключно розкішному і сучасному дизайну з використанням ніжних і м’яких на дотик матеріалів, а також нейтральних і теплих кольорів, CELLISS природним чином інтегрується в розслаблюючі дзен-простори. Дизайн був розроблений з урахуванням обмежень по простору, але без шкоди для комфорту або ефективності лікування.

ОДНА СЕНСОРНА ПАНЕЛЬ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ РОБОТИ

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу сенсорного екрану CELLISS програми лікування можна персоналізувати для кожного кліента.
Доступ і запуск протоколів можна здійснити одним натисканням. Інтегровані протоколи були розроблені фахівцями в галузі охорони здоров’я / краси і дозволяють операторам відрегулювати інтенсивність, частоту і амплітуду неінвазивного, безболісного T.S.С. (Total Slimming System) процес аспірації / перкусії.