СПА-кушетки від Gharieni

Найвищі стандарти функціональності, якості та дизайну

СПА-КУШЕТКА MLW NEO від GHARIENI

Поводження з MLW NEO є ще однією віхою у розробці продукту Gharieni. Ручний перемикач, який оснащений новітньою технологією подвійного клацання Gharieni, інтуїтивно керований і може бути підключений з обох боків спа-столу, як і ножний перемикач. Вбудований обігрів оббивки також контролюється за допомогою зручного ручного або ножного перемикача.

MLW Neo можна підняти до 92 см. Висота входу приблизно 57 см полегшує проникнення. Ширину лежачої поверхні можна вибрати між маленькою (76 см), середньою (85 см) і (великою 92 см). Підлокітники можуть бути опущені вбік пружинами тиску газу Stabilus.

СПА-КУШЕТКА GHARIENI MLW NEO SOFT

 • Такі властивості, як MLW NEO
 • Ручний перемикач із функцією подвійного клацання
 • Висота, нахил, спинка та секція стопи з електрорегулюванням, підлокітники можуть бути опущені
 • Головний відділ регулюється пружиною тиску газу (позитивний / негативний)
 • 4 двигуни
 • Оббивка з PU або синтетичної шкіри
 • механічно висувні ролики
 • з надзвичайно зручною м’якою підкладкою

СПА-КУШЕТКА MLE NEO від GHARIENI

 • Електронно регульовані висота, нахил, секції спини та стоп
 • Підлокітники, що опускаються
 • Відкидний підголівник +/- 30°
 • Кольорова гама включає венге з акцентом на темно-коричневому та шоколад
 • Поліуретанова оббивка
 • Механічні висувні ролики
 • Пристосована до різних рівнів напруги
 • Функція автоматичного блокування
 • Ручний перемикач із функцією подвійного клацання

GHARIENI 601

Gharieni 601 поєднує в собі кращі якості спа-столу і лікувального ліжка в одному.

Багатофункціональність в Кращому Вигляді.
Для Будь-яких Цілей.

 • ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ
 • МЕЙКАП
 • МАСАЖ
 • ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ
 • МАНІКЮР
 • ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ

GHARIENI MO1 MAX

Gharieni MO1 Max пропонує ідеальне положення лежачи та комфорт під час роботи. Особливість: Компактна основа рухається вгору разом із лежачою поверхнею і може бути обладнана як звичайними відсіками для зберігання, так і, необов’язково, зігріваючим ящиком. Це забезпечує як оптимальне місце для ніг, так і легкий доступ до робочих інструментів під час лікування.
Заздалегідь встановлені чотири позиції лікування, дві додаткові позиції можна зберігати безкоштовно. Всі функції можна контролювати за допомогою ручного перемикача або додаткового ножного перемикача Bluetooth. Приємно м’яка PU-оббивка доступна в розмірах “Маленький” та “Середній”.

GHARIENI MLR K8

Оснащений відсіками для зберігання та додатковою вбудованою висувною шухлядкою, MLR K8 має ті самі функції, що і наші перевірені моделі MLR Select.
Дві міцні підйомні колони, зменшені та поворотні підлокітники, регульовані секції голови, спинки, ніг та стопи, а також додаткова складна секція для ніг роблять MLR K8 універсальним робочим інструментом. Крім того, диван оснащений функцією Тренделенбурга та функцією блокування. Інший доступний варіант – Smart-Thermo, програмована система опалення з автоматичним відключенням, а також ножний перемикач для управління основними та функціями пам’яті.

СПА-КУШЕТКА MLR VINTAGE від GHARIENI

Унікальна версія СПА-кушетки MLR. Кушетка має значний простір для зберігання. Виконана у стилі ретро, ця кушетка є окрасою колекції . Основа ексклюзивного дизайну, виконана з деревини та сталі, пропонує вражаючий простір для зберігання рушників і всього, що може знадобитися вам для роботи.

Як і всі СПА-кушетки серії MLR Select, кушетка має дві міцні підйомні стійки, підлокітники, що піднімаються та обертаються, регульовані секції голови, спини, ніг і стоп, а також опціонально відкидну секцію для ніг. Крім того, кушетка оснащена функцією для приведення тіла у положення Тренделенбурга та функцією блокування.

Опціонально пропонується функція Smart-Thermo, яка дозволяє програмовану систему підігріву із автоматичним вимиканням і керуванням ножним перемикачем, який дозволяє керувати основними функціями та функціями пам’яті.

СПА-кушетка MLR SELECT від GHARIENI (ALU / WOOD / STATIC)

Кушетка MLR Select є подальшим розвитком класичної кушетки MLR Classic. Від свого попередника вона відрізняється підлокітниками, які обертаються та піднімаються. Ця СПА-кушетка пропонується у трьох версіях: Alu, Wood і Static. Елегантний дизайн забезпечує максимум простору для роботи терапевта. Дві міцні опори дозволяють регулювання за висотою та нахилом. Підлокітники, що опускаються, а також регульовані секції голови, спини, ніг і стоп визначають універсальність кушетки MLR Select. Опціонально кушетка постачається з інтегрованою системою підігріву поверхні Smart-Thermo та іншими додатковими функціями.

СПА-кушетка GHARIENI MLR CLASSIC

Gharieni spa table MLR

СПА-кушетка MLR Classic є базовою моделлю, однак пропонує багатофункціональність СПА-салонам, які прагнуть встановити  кушетки подвійного призначення з такими опціями як заглиблення для обличчя, керування за допомогою електроніки нахилу, висоти. Кушетка постачається із оббивкою з м’якого поліуретану або еко-шкіри різних кольорів на ваш вибір, також пропонується широкий асортимент наповнювачів і оздоблення.

СПА-КУШЕТКА MLX LIMBER від GHARIENI

Багатофункціональна кушетка для СПА-процедур

spa table MLX Limber

Модель MLX Limber пропонує необмежену досконалу гнучкість! Наша нова кушетка для масажу і велнес-процедур забезпечує унікальні позиції, які не мають аналогів і дозволяють регулювати кушетку практично без обмежень!

Серія MLX-Limber від Gharieni є новим поколінням СПА-кушеток. Вражаюча гнучкість забезпечує безліч позицій, в тому числі для сидіння, напівлежачи та головою донизу (положення Тренделенбурга), що дозволяє виконувати найширше коло процедур. Адаптивність кушетки до різних застосувань, від стандартних процедур масажу до більш просунутих або спеціалізованих процедур, пропонує вам безкінечний вибір регульованих позицій, а також вдосконалену поверхню. Наша ексклюзивні патентовані двосторонні підлокітники, що опускаються, не мають аналогів у світі та дозволяють використання MLX Limber з обох кінців, перетворюючи цей продукт на дійсно багатофункціональну СПА-кушетку з небаченою гнучкістю, яка пропонує нові вимірі та опції СПА-процедур.

СПА-КУШЕТКА MLX від GHARIENI

Ексклюзивна дизайнерська кушетка для СПА і велнес індустрії.

spa table MLX

Багатофункціональна та повністю регульована кушетка пропонує широкий вибір кращих опцій для процедур СПА, в тому числі знімні підлокітніки, заглиблення для обличчя, позиції з різним нахилом, регулювання висоти, а також просторе відділення для зберігання. Кушетка пропонується із тривкою оббивкою з поліуретану або еко-шкіри широкої гами кольорів, із наповнювачем різної щільності.

СПА-КУШЕТКА MO1 EVO від GHARIENI

СПА-кушетка із унікальною надзвичайно малою базовою висотою

Gharieni spa table MO1 Evo

СПА-кушетка  MO1 Evo пропонує надзвичайно малу базову висоту, меншу за 50 см . Регульовані підлокітники, що обертаються, забезпечують винятковий комфорт. Відділення для зберігання в основі вирізняється гнучкістю та регульованістю, нагрівачі/охолоджувачі рушників можуть бути розміщені під секцією голови або під секцію ніг. Кушетка пропонується у широкій гамі декору та оздоблення, може бути пристосована до будь-яких дизайнерських рішень інтер’єру СПА-салону.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

СПА-КУШЕТКА MLW AMPHIBIA NEO від GHARIENI

СПА-кушетка з наповненою водою поверхнею з підігрівом

СПА-кушетка MLW Amphibia є багатоцільовою кушеткою, яка може застосовуватися для виконання процедур для обличчя або для тіла. Кушетка може постачатися з наповненою водою поверхнею або з традиційною оббивкою. Опціональне підсвічення поверхні створює незабутні враження від СПА-процедур і виокремлює цю кушетку з-поміж більш стандартних СПА-кушеток.

СПА-КУШЕТКА MLW F1 NEO від GHARIENI

spa table MLW F1

Вузька основа забезпечує терапевта додатковим простором для ніг заради кращого комфорту терапевта і клієнта.

Можливості конфігурування обладнання та опцій, в тому числі електронно регульовані висота, нахил, секція спини та опора для стоп, підлокітники, які можуть опускатися та обертатися, відкидний підголівник із кутами нахилу +/- 30 °.

СПА-КУШЕТКА MLW F1 NEO SOFT від GHARIENI

spa table MLW F1 soft
 • Аналогічні СПА-кушетці MLW F1 NEO
 • До 6 сервомоторів для регулювання висоти, секцій спини, ніг і стоп, опціонально – підлокітників
 • Ручний перемикач з функцією подвійного клацання
 • Підлокітники, що обертаються та опускаються
 • Функція блокування
 • Надзвичайно м’яка оббивка Extra Soft
 • Поліуретанова оббивка
 • 8 позицій в пам’яті
 • Механічні висувні ролики
 • Пристосована до різних рівнів напруги

СПА-КУШЕТКА MLW SQUARE від GHARIENI

Gharieni spa table MLW square
 • СПА-кушетка з 3D (рельєфним) декором обшивки корпусу
 • Ширина поверхні для лежання 3 розмірів (S, M і L)
 • Електронно регульовані висота, нахил, спинка і секція стоп
 • Запам’ятовування позицій
 • Відкидний підголівник +/- 30°
 • Пристосована до різних рівнів напруги

Широкий вибір аксесуарів

Для оптимального пристосування ваших СПА-кушеток до потреб ваших клієнтів, ми пропонуємо вам широкий вибір аксесуарів, таких як чохли, гелеві подушки або додаткові відділення для зберігання.

Читати ще »

Розмаїття кольорів

Customize your own treatment bed with our extensive selection of colours for upholstery and millwork to enhance your treatment rooms with our adaptable spa tables.

Читати ще »

Варіанти м’якої оббивки

Для забезпечення ще більшого комфорту клієнтів, ми пропонуємо нашу надзвичайно м’яку оббивку та наповнювачі збільшеної товщини, які створюють незабутні відчуття та дарують вашим клієнтам унікальний досвід релаксації.

Читати ще »