ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ
СПА-КУШЕТОК ВІД GHARIENI

ПРОСТІР ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Два бічні відділення для зберігання білого кольору або кольору венге (чорне дерево). Завдяки цьому ви завжди маєте під рукою необхідне обладнання та апаратуру.

(Арт. 495Z02)

МАГНІТНИЙ ВІДКИДНИЙ СТОЛИК

Необхідні аксесуари можна розмістити на столику під секцією голови. Після використання столик піднімається вгору та складається, що економить простір. Столик залишається у піднятому положенні завдяки непомітним магнітним тримачам.

(Арт.495Z01)

БІЧНЕ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ РУЧНОГО ПЕРЕМИКАЧА

Розміщене з обох боків кушетки. Дозволяє розміщувати ручний перемикач на будь-якій стороні кушетки. Може використовуватися для підключення ножного перемикача.

(Арт. 495Z03)

ЗНІМНА СЕКЦІЯ НІГ

Ідеальне рішення для всіх процедур для ніг. Завдяки цій опції ваша СПА-кушетка серії MLW набуває універсальності та забезпечує всебічний доступ до ніг клієнта. Знімання секції істотно полегшує доступ до зон застосування процедури. Рішення, яке усуває будь-які проблеми.

ЧОХОЛ ДЛЯ АЮРВЕДИ

Прозорий чохол для є ідеальним аксесуаром для аюрведи. Передбачений дренажний отвір для швидкого та ефективного видалення олії. Бокова секція чохла надувна, тому його легко складати та зберігати.

(Ари. 49050)

ЗАХИСНИЙ ЧОХОЛ З ПОЛІУРЕТАНУ

Призначений для масажу з олією. Прання при 90 °C, кольори: білий, вершки або шоколад

(Арт. 49051)

ЗАХИСНИЙ ЧОХОЛ СЕКЦІЇ НІГ

Тривкий прозорий пластик

(Арт. 49052)

ЧОХЛИ ОББИВКИ

адійний захист! Завдяки цих чохлам ваші кушетки серії MLW завжди захищені від усіх видів забруднень, в тому числі пилу, олій, бруду. Ми пропонуємо широкий асортимент чохлів для серій MLW, F1 та Amphibia.

ГЕЛЕВА ПОДУШКА З ОТВОРОМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Ця прозора подушка ефективно запобігає дискомфорту та тиску на обличчя. Наповнювач приємно охолоджує шкіру.

(Арт. 45010V2)

РУШНИКИ З ОТВОРОМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Надзвичайно м’які та ніжні, одноразові рушники з отвором для обличчя захищають оббивку підголівника. Це виняткова практичність і гігієнічність. Рекомендовані для всіх підголівників із заглибленням для обличчя.

(Арт. 45300)

МУЛЬТИМЕДІЙНА АУДІОСИСТЕМА (MMС)

Це аудіо-рішення для Вашого СПА-салону. Вбудований інтерфейс сполучає кушетку з усіма сучасними програвачами. Вбудовані динаміки допомагають релаксації під улюблену музику гостя. Натисканням єдиної кнопки можна зосередити звук навколо секції голови або змусити лунати весь процедурний кабінет. ММС пропонується до серій MLW F1, MO1 Evo та MLX.

Мультимедійна аудіосистема: підключення через Bluetooth, SD-карту, USB, роз’єм AUX і IPHONE.