СПА, Краса та Велнес від Gharieni

Завдяки найвищім стандартам якості та нашому величезному практичному досвіду, все обладнання від Gharieni дарує унікальні та незабутні враження пацієнтам і терапевтам.

СПА-кушетки

СПА-кушетки від Gharieni забезпечують вашим відвідувачам вищий рівень комфорту, підкреслюють найвищі стандарти якості та інноваційності вашого СПА-салону. Лідери світової індустрії СПА та велнес покладаються на якість із переконливою позначкою «Зроблено в Німеччині».

Косметологічні крісла-кушетки

Професійні терапевти знають, що ергономічність обладнання та меблів дозволяють уникнути болю в м’язах і суглобах. Крісла-кушетки від Gharieni відрізняються довершеним технічним дизайном, який забезпечує виконання процедур із максимальним комфортом і без стресу.

Процедурні столи

В розділі «Процедурні столи» ми пропонуємо вам процедурні столи, які задовольняють найскладнішим вимогам. Тут ви знайдете незрівнянну гнучкість, досконалу адаптацію до фірмових процедур, а також нашу гордість, кварцовий стіл.

Колекція Hydrospa

Вода як елемент процедур релаксації є наріжним каменем світу сучасних СПА-салонів. Концепція Hydrospa від Gharieni пропонує ексклюзивний досвід процедур із водою або парою.

Gharieni massage table ellipse

Масажні столи

Наше масажне обладнання забезпечить вашому салону максимальну функціональність і довершений дизайн. На додачу до комфортних поверхонь, ми застосовуємо надсучасні технології, які дозволяють терапевту досягти ергономічно оптимального положення тіла для виконання процедур.

Gharieni lounger RLX electric

Шезлонги

Анатомічно привабливі моделі, такі як серія Evo або наші водяні матраци, пропонують клієнтам оптимальну релаксацію. Підкресліть стиль вашого салону за допомогою комфортабельних шезлонгів від Gharieni.

Gharieni treatment unit rotary design

Косметологічні стійки та вапорізатори

Наші косметологічні стійки та вапорізатори пропонують видатні експлуатаційні характеристики та вирізняються мінімальним рівнем шуму. Ми неухильно дотримуємося найсуворішіх стандартів якості та функціональності, аби пропонувати вам надійний та незамінний робочий інструментарій для повсякденного використання.

Gharieni K10 spa furniture

Меблі

В цій категорії ми пропонуємо широкий вибір колекцій меблів, СПА-візки, стаціонарні шафи, крісла та стільці. Якщо ви міркуєте про новий дизайн інтер’єру вашого салону, ми з радістю запропонуємо вам здобутки нашого 25-річного досвіду в цій царині.