Шезлонги від Gharieni

Відчуття, наче лежиш на хмарці

Шезлонги від Gharieni є ідеальним доповненням зон релаксації та лаунж-зон вашого СПА-салону. Ексклюзивний дизайн і бездоганна якість забезпечують абсолютний комфорт і відпочинок гостей вашого салону.

GHARIENI RLR

Наш надзвичайно зручний та практичний шезлонг виглядає так, ніби він був виготовлений із цілісної деталі. Завдяки продуманому, елегантному дизайну та безлічі кольорових варіацій він вписується практично в будь-яку атмосферу. М’яка оббивка вражає своїми чудовими лежачими властивостями та міцним водовідштовхувальним покриттям із приємними відчуттями. Ергономічна форма та додаткова гнучка лампа для читання роблять RLR першокласним предметом меблів для ексклюзивних спа-центрів, готелів та багатьох інших областей.

Шезлонги EVO LOUNGER від GHARIENI

Gharieni lounger Evo lounger

Ексклюзивні шезлонги серії Evo Lounger вирізняються прошитою оббивкою з поліуретану, а також електричним регулюванням секцій голови, спини, ніг і стоп. Кожен шезлонг комплектується висувним столиком, який може розташовуватися з обох сторін шезлонгу. Опціонально пропонується лампа LED для читання.

Водяний матрац з підігрівом RL AQUA від GHARIENI

Gharieni lounger RL aqua

Водяний матрац з підігрівом RL Aqua пропонується у різних розмірах за шириною та довжиною. Поверхня з еко-шкіри має приємний вигляд і не потребує великих зусиль для догляду та чищення.

Шезлонги GHARIENI RLX

Gharieni lounger RLX

Шезлонг з фіксованими позиціями, розроблений виключно для релакс-зон СПА-салонів.

Шезлонги RLX ELECTRIC від GHARIENI

Gharieni lounger RLX electric

Шезлонги цієї серії вирізняються винятково м’якою оббивкою з еко-шкіри широкої кольорової гами, що дозволяє максимально адаптувати їх до естетики вашого СПА-салону. Регулювання за допомогою сервоприводів робить ці шезлонги незаперечно унікальними. Опціонально комплектуються лампою для читання та знімним столиком. В повній комплектації ці шезлонги забезпечують досконалу релаксації.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

Шезлонги RLX LIGHT від GHARIENI

Gharieni lounger RLX light
  • Шезлонг розроблений ексклюзивно для релакс-зон СПА-салонів
  • Фіксована позиція
  • Вишуканий дизайн
  • Пристосований до різних рівнів напруги