Стійкість та соціальна прихильність у Gharieni

Як компанія у сфері оздоровлення та охорони здоров’я, стійкість та соціальна прихильність були дуже важливі для нас протягом багатьох років. Для того, щоб зробити наше виробництво та логістику більш стійкими, ми в Gharieni протягом останніх років багато інвестували для покращення балансу CO2.

Plant my tree

З 2007 року PLANT-MY-TREE® здійснює проекти лісовідновлення для компенсації CO² по всій Німеччині. Мета - захист навколишнього середовища та клімату в Німеччині, тобто там, де також відбуваються наші викиди CO 2.
З 2020 року PLANT-MY-TREE® здійснює проекти з конверсії та захисту лісів на додаток до первинного лісорозведення та надає великого значення високому біорізноманіттю. Враховуються регіональні умови та, якщо можливо, висаджуються змішані ліси. Це створює природне середовище існування для комах та тварин протягом десятиліть.
PLANT-MY-TREE® був успішно сертифікований відповідно до DIN ISO 9001: 2015 компанією TÜV Rheinland на початку 2020 року.

www.plant-my-tree.de

Фотоелектрична система

Щоб забезпечити наші транспортні засоби та наше виробництво достатньою зеленою електроенергією, ми вже використовуємо масштабні фотоелектричні системи в кількох місцях.

Електромобілі

Ми перетворюємо парк компанії на електромобілі з 2020 року. Частка транспортних засобів з електричним приводом у нашій компанії вже перевищує 60%. У майбутньому інші транспортні засоби будуть обмінюватися на електромобілі, щоб ще більше збільшити частку електромобілів у наших транспортних засобах.

Зарядні станції

Звичайно, ми пропонуємо нашим працівникам та нашим клієнтам безкоштовну зарядну станцію для електромобілів. Наші локації в Мерсі та Нідерландах вже обладнані станціями швидкої зарядки. Далі будуть розміщені інші місця.

Виробництво із 100% зеленою електрикою

Ми повинні отримувати електроенергію для нашого виробництва, яку ми не можемо виробляти самостійно, від нашого місцевого постачальника електроенергії. Це робиться на 100% за допомогою зеленої електроенергії з відновлюваних джерел енергії.

Кліматично нейтральна доставка

Здебільшого ми співпрацюємо з логістичними компаніями DPD та UPS. Обидва постачальники кліматично нейтральні.

Caritas

Понад 15 років ми співпрацюємо з відділом Карітас у місті Мерс, який пропонує людям з розумовими та фізичними вадами можливість навчання та працевлаштування. Наприклад, ми отримуємо пакувальні матеріали або електричні компоненти з благодійних майстерень.