Профіль компанії Gharieni

Коротка презентація

З 30-річним досвідом Gharieni Group є одним із провідних світових виробників високоякісних процедурних столів та обладнання для спа, краси, оздоровлення та медицини.

Сьогодні Gharieni готовий стати одним із найбільш інноваційних гравців у сфері оздоровчих технологій, створюючи неперевершений оздоровчий досвід для найвибагливіших шукачів здоров’я у всьому світі.

Присутні в більш ніж 120 країнах по всьому світу, ми вважаємо, як наших клієнтів, одні з найпрестижніших імен у сфері розкішної гостинності, медичного оздоровлення, курортів, житлових та інших оздоровчих середовищ.

Наша обіцянка якості та дизайну та інженерії «Зроблено в Німеччині» є основою досконалості нашої продукції.

4 основні бізнес-підрозділи

null

СПА, краса і велнес

Наш підрозділ СПА і Велнес не просто пропонує широкий асортимент процедурних столів і меблів. Ми пропонуємо цілком новий досвід СПА, який забезпечують наші концептуальні ретельно продумані рішення для обладнання у поєднанні з «фірмовими процедурами», навчанням та необхідними аксесуарами.

null

Медичні товари, догляд за ногами

Наш підрозділ медичних товарів і товарів для догляду за ногами зосереджений на створенні досконалих процедурних столів для потреб медицини, подології та естетичної хірургії. Ми пропонуємо розмаїття аксесуарів і приладдя, в тому числі апарати, вапоризатори та багато іншого.

null

Меблеві серії від Gharieni

Меблі від Gharieni спроектовані у відповідності до найсуворіших стандартів якості та пропонують найліпшу функціональність для вашого салону. Дизайн і виробництво наших меблів надихається ідеями практичності, ефективності та раціонального використання простору.

null

Аксесуари

Колекції, серії та лінійки наших продуктів доповнені широким вибором аксесуарів, які підвищують цінність і корисність наших продуктів для ваших працівників у повсякденній роботі.

Компанія Gharieni відсвяткувала свій 25-річний ювілей 2016 року

Gharieni – це іновації, що визначають подальші шляхи розвитку цілої індустрії, розкішний дизайн і найліпша якість обладнання та процедур для СПА, індустрії краси та велнесу. Ми підносимо велнес на новий рівень.

1992 – дотепер. Історія успіху

Те, що почалося як суто комерційний бізнес під брендом Electro-Medical Gharieni, який пропонував один-єдиний продукт, розвинулося у виробництво ліжок для діалізу та перетворилося на виробника обладнання медичного класу якості. Новий етап розвитку позначився розробкою спектру процедурних столів для потреб естетичної хірургії, медичної практики, фізіотерапії та подіатрії; власне, тут почалося історія успіху, нині відома як бренд Gharieni. На цих підвалинах група Gharieni рік за роком вибудовувала розмаїття нового процедурного обладнання, завжди на основі передових досягнень науки, техніки та дизайну, які знаходили все ширше визнання в світі.

Опанування нових ринків

Розвиток ринку СПА та велнес у останнє десятиліття надав нашій команді потужного імпульсу до пошуку інноваційних рішень, першим з яких була СПА-кушетка MLW Classic, яка нині вважається стандартом якості всієї індустрії. Цей перший значний успіх зумовив стрімкий і потужний розвиток, і нині ми пропонуємо широкий асортимент СПА-кушеток і процедурних столів, які вирізняються безкомпромісною якістю та функціональністю, інтегрованими у ексклюзивний дизайн всіх наших продуктів.

Глобальна присутність

Зростаючий попит на наші товари, яким на ринку немає аналогів, спричинився до глобальної експансії бренду, і офіси Gharieni з’явилися у США, Дубаї, Нідерландах і Франції. Ми зростали й на нашому «домашньому ринку», в Німеччині, де відкрили новій офіс на півдні, у Еттлінгені. Паралельно в Європі розвивалася мережа наших торгових партнерів, які запропонували новим клієнтам сервіс та підтримку найвищого рівня.

Як учасник і спонсор провідних національних і міжнародних комерційних ярмарків і виставок у царині СПА, компанія Gharieni завжди добре обізнана в найсучасніших продуктах, трендах та інноваціях, найліпші з яких втілюються в наших пропозиціях, доступних по всьому світу.

Неперевершені велнес-технології

З 2010 року наша команда експертів створює всеосяжні велнес-концепції для застосування з нашими процедурними столами, СПА-кушетками та рештою обладнання та аксесуарів, що дозволяє пропонувати клієнтам найширше коло ексклюзивних процедур. Розробка ліжка MLX Quartz, відомого як концепція Psammo, стала гучним успіхом компанії та очолила новий тренду СПА-індустрії. Інший помітний успіх компанії – запуск колекції HydroSpa із застосуванням ексклюзивного матеріалу Corian® (штучний камінь на полімерній основі), який забезпечує водонепроникність і неперевершену гладкість поверхонь і водночас сприяє велнес-ефектам води та пари. Наші колекції Libra та Pedi Spa від першої появи на ринку привернули підвищену увагу та нині визнані як рішення-прорив у гідротерапевтичних процедурах.

Успіх вимагає розширення

Ми нещодавно розширили на 4,500 кв.м наші виробничі майстерні в Мерсі, Німеччина, аби задовольнити зростаючий попит на наші товари. В наших шоу-румах у Німеччині та в інших країнах світу можна оглянути та випробувати весь асортимент наших СПА-кушеток, ліжок і столів.

Сьогодення Gharieni

Нині група Gharieni має зіркову міжнародну репутацію, а її товари користуються повагою та знаходять високий глобальний попит як у розкішних СПА готелях і салонах, так у в галузях естетичної косметології та медицини. Це постійно спонукає та стимулює нас до пошуку, розробки та виготовлення досконалих продуктів неперевершеної якості для цих секторів.