GHARIENI MLX QUARTZ

ПСАММОТЕРАПІЯ

GHARIENI MLX QUARTZ

ПСАММОТЕРАПІЯ

ПСАММОТЕРАПІЯ – ТИСЯЧОЛІТНЯ ТРАДИЦІЯ …

Псаммотерапія (або терапія за допомогою гарячого піску) вперше була застосована давніми єгиптянами як медична процедура для лікування різноманітних недуг, від сколіозу до інфекційних запалень. Нині термальна терапія застосовується у велнес-центрах і СПА-салонах як засіб ментальної та фізичної релаксації. Компанія Gharieni створила СПА-кушетку для процедур із кварцовим піском, яка підносить досвід псаммотерапії на новий, досі небачений рівень і пропонує елітний комфорт і всі переваги псаммотерапії. Наша технологія дозволяє інтегрувати також ароматерапію, інверсійну терапію, ундуляційний масаж – і всі ці процедури активуються простим натисканням клавіши. Це незабутні враження та насолода для ваших клієнтів.

 

Трохи історії. У 1980 році Ріта Блюм відвідала острів Іск’я У Тірренському морі поблизу узбережжя Італії. На острові Ріта приймала гарячі пісочні ванни, з яких вона вийшла такою оновленою, наче наново народжена. Коли Ріта повернулася до Німеччини, її чоловік виготовив з деревини конструкцію у формі місткого ящику, яка містила нагрівальний елемент і була наповнена піском. Ріта випробувала на собі цю конструкцію та визнала, що та відтворювала її враження, які Ріта отримала на острові. Так народився прототип продукту, нині відомого як зіркова СПА-кушетка MLX Quartz. Подружжя дуже скоро перейшло до комерційного використання свого винаходу, привернуло увагу компанії Gharieni, тоді виробника медичного обладнання екстра-класу. Винахідників залучили до проектно-пошукових робіт, і спільним зусиллями інженерів, дизайнерів і терапевтів було створено справжній шедевр технології та дизайну, який прикрасить будь-який СПА-салон. Висока функціональність та ексклюзивний дизайн є гідним оздобленням давньої терапії, яка до сьогодні дарує здоров’я і гарне самопочуття на СПА-курортах і у велнес-центрах.

open pdf

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

СТВОРІТЬ СВІЙ ПЛЯЖ ТАМ, ДЕ ВИ Є

Незалежно від того, де ви перебуваєте, у місті, в лісі або в горах, тепер ви можете скористатися всіма перевагами кварцового піску, який можна знайти на кращих пляжах світу. Для цього достатньо відвідати СПА-салон або велнес-центр із кушеткою MLX Quartz і насолодитися всіма перевагами псаммотерапії в природних умовах. Заповнюйте вашу СПА-кушетку MLX Quartz кварцовим піском Alpha Quartz і даруйте своїм відвідувачам досвід, якого не здобути деінде.

 

Чому саме кварцовий пісок? Перш за все, цей пісок абсолютно точно сприймає та відтворює контури тіла і цим забезпечує вишуканий комфорт і відчуття перебування в коконі, доповнене приємним теплом, яке насичує всі частини тіла. Пісок зберігає тепло з оптимальною температурою, що забезпечує максимальний ефект процедур, при цьому температура перебуває під повним контролем терапевта, який з легкістю керує нею через сенсорну панель в основі кушетки. Процедура псаммотерапії може застосовуватися як така або у поєднанні з ундуляційним масажем, який передбачає ніжне масажування спини та шиї. Псаммотерапія може бути інтегрована у широке коло процедур і комбінуватися з кварцовими теплими сухими припарками, стоун-терапією, співучими чашами, загортання, пілінгом та багатьма іншими СПА-процедурами. Не існує жодних перешкод для створення незабутніх унікальних вражень для гостей вашого салону.

Gharieni quartz psammo concept

СПА-кушетка MLX QUARZ від GHARIENI

СПА-кушетка MLX QUARZ (кругла або квадратна) від GHARIENI

 • Вироблена з натуральної деревини горіха
 • Наповнювач: кварцовий пісок Alpha Quartz і мінерали
 • Забезпечує глибинну релаксацію за допомогою системи регульованого нагріву, який дозволяє обирати температуру піску в широкому діапазоні
 • Дві підйомні опори з регулюванням висоти та нахилу
 • Відділення для зберігання та дві висувні шафки
 • Опціонально: знімний м’який чохол для масажу та м’яке заглиблення для обличчя
 • Пристосована до різних рівнів напруги

Специфікації

 • Висота: (приблизно) 65 – 105 см
 • Довжина: 216 см
 • Ширина: 86 см
 • Вантажопідйомність: 130 кг
 • Макс. навантаження на поверхню: 150 кг

Інтегровані панелі для легкого регулювання нахилу та висоти в ході процедури

М’яке заглиблення для обличчя забезпечує комфортну релаксацію у позиціє на животі

Опціонально: оббивка для масажу

ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ –
НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ РЕЛАКСу

Унікальний велнес-досвід оздоровлення доповнюється теплими пісочними сухими припарками та ароматичними оліями. Ніжний масаж з теплою сухою припаркою забезпечує цільову стимулюючу температуру і активує рефлекторні зони шкіри. Це створює додатковий ефект розслаблення м’язів і рефлекторний вплив на внутрішні органи. При цьому активується весь енергетичний потік тіла, усувається енергетичні блоки, відчувається приплив сил.

Керування в один дотик

Панель керування вмонтована в кушетку, що дозволяє позбутися кабелів і робить її непомітною та покращує естетичний вигляд кушетки. Панель забезпечує легке управління процедурами. Всі функції програмуються та можуть регулюватися в один дотик. Температура, кут нахилу, система динамічного масажу вирізняються простотою керування та забезпечують гостям вашого салону неперевершений і тривалий досвід, який змінює стан.

Дифузор для ароматерапії

Інноваційне рішення від Gharieni додає елемент ароматерапії в процедури та робить їх мультисенсорними, тобто такими, що впливають на всі органи чуттів. Капсули для ароматерапії містять обраний аромат, який огортає гостя вашого салону та дарує йому насолоду, доки гість перебуває у позиції на животі. Непомітні дифузори розташовані на внутрішній поверхні секції голови, вони нечутно насичують повітря ароматами, які створюють у гостя вашого салону відчуття блаженства.

Система динамічного потоку Dynamic Flow

Інтегрована масажна система Dynamic Flow  забезпечує ніжний масаж спини та шиї та підсилює ефекти псаммотерапії. Керовані програмою, спеціальні порожнини в оббивці наповнюються повітрям і спорожнюються, «дихають», завдяки чому виникає приємне відчуття погойдування на хвилях, яке чудово та ефективно поєднується з традиційним масажем або іншою СПА-процедурою для тіла.

Інверсійна терапія

Ще відома як «нульова гравітація» (тобто невагомість), інверсійна терапія забезпечує  ідеальну витяжку тіла, яка оздоровлює хребет і усуває болі в спині завдяки позитивному впливу на:

 1. Відновлення балансу вологи в міжхребцевих дисках
 2. Зниження тиску на нервові тканини
 3. Розпрямлення спини
 4. Розслаблення напруження м’язів
 5. Зняття стресу
 6. Оздоровлення суглобів
 7. Підвищення гнучкості
 8. Покращення загального фізичного стану

Світло створює СПА-атмосферу

Інтеграція високих технологій в обладнання є фірмовим знаком Gharieni. Наша розробка атмосферного освітлення для СПА Spa Ambience Light у поєднанні з кушетками колекції MLX Quartz повністю занурить гостей вашого салону у СПА-атмосферу.

Вбудовані відділення

Забезпечити акуратний і вишуканий вигляд ваших процедурних кабінетів допомагають дизайнерські рішення Gharieni, втілені в просторих відділеннях для зберігання, інтегрованих у основу кушетки. Достатньо просторі, аби вмістити все необхідне для процедур, вони залишаються непомітними.

Суміші кварцового піску

Наповнювачі також адаптуються до побажань клієнтів і можуть бути природного пісочного кольору або кольоровими, в тому числі ексклюзивного кольору бурштину. Також пропонується як наповнювач суміш солей бузково-блакитного кольору «Persian blue».

Підсвічена соляна плитка

Світлові та нагріті соляні плитки, які можна додатково вбудувати в боки спа-столу, генерують негативні іони для очищення повітря.

Альтернативні кварцові суміші

Оригінально кушетки серії MLX Quartz пропонувалися виключно з базовою сумішшю піску, а ексклюзивні моделі – з піском золотого або мідного кольору.
Нині Gharieni пропонує широкий вибір кварцових і гібридних наповнювачів, які допомагають створювати унікальні процедури та концепції.

БАЛТИЙСЬКИЙ ЗАХІД СОНЦЯ – БУРШТИНОВА СУМІШ

Суміш кварцового піску та балтийського бурштину найвищої якості.

Впродовж століть люди знали цілющу силу бурштину та вважали його оберегом, який дарує впевненість, надію та порятунок від небезпек.

Бурштин має унікальні властивості:

 • Підтримка імунної системи
 • Детоксикація тіла
 • Насичення тіла енергією
 • Спокій та відчуття гармонії

ДОТИК ГІМАЛАЇВ – МІКС КВАРЦУ ТА СОЛІ

Ця інноваційна суміш поєднує корисні властивості теплого кварцового піску із оздоровчим впливом кам’яної солі, видобутої в Гімалаях. Завдяки спеціальному регулюванню температури суміші, негативні іони солі іонізують повітря, тобто відтворюють мікро-клімат морського узбережжя

Іонізоване повітря:

 • Покращує насичення киснем при вдиханні
 • Має ефект релаксації та заспокоює
 • Стимулює імунну систему та обмін речовин
 • Має антибактеріальний та протизапальний ефект

ТВЕРДИЙ ОКЕАН – КОЛЬОРОВА КВАРЦОВА СУМІШ

Ексклюзивний мікс блакитних, білих і сірих кристалів кварцу відтворює колір океану, його надихаючу блакить. Це ідеальний вибір для СПА-салонів і СПА-готелів, розташованих на морському узбережжі, особливо для центрів талассотерапії. Колір міксу ідеально пасує до місцевості, її загальної атмосфери та настрою.

Gharieni psammo concept quartzbed

Процедури з сухими припарками

Ця велнес-процедура виконується за допомогою сухої припарки з нагрітого кварцового піску та теплої ароматичної олії. Ніжні техніки масажу, синхронізовані з теплими сухими припарками дозволяють здійснювати цільовий вплив на рефлекторні зони тіла, одночасно стимулюючи температуру шкіри. Ця процедура активізує весь енергетичний потік тіла та сприяє розслабленню м’язів, усуває енергетичні блоки, а також здійснює корисний вплив на внутрішні органи.

Сухі припарки пропонуються зі спеціалізованим нагрівачем, виконаним у стилі кушеток MLX Quartz, який входить в комплектацію кушетки або постачається за окремим замовленням.

Gharieni psammo concept quartzbed
Gharieni quartz psammo concept

Нагрівач пропонується з комплектом із 10 сухих припарок

 • Настільний футляр для зберігання припарок
 • Матеріал: натуральне дерево
 • Наповнювач припарок: кварцовий пісок
 • Система регульованого нагріву
 • Кришка футляру може використовуватися як лоток для припарок та/або демонстраційна стійка
 • В комплекті 4 великих, 2 середніх і 4 малих припарки
 • Висота: 24 см
 • Довжина: 63,5 см
 • Ширина: 23,5 см

Велика суха припарка з піском

Припарки багаторазового використання та мають знімний чохол, який легко прати. Припарки наповнені кварцовим піском високої якості Alpha Quartz.

Вага 550 г

Наші кушетки для псаммотерапії вже тут і в багатьох інших місцях.

Island Spa, Catalina Island, USA

Hilton, Barbados, Caribbean

Caesars Palace Bluewaters Dubai

La Butte aux Bois, Lanaken, Belgium

House of Elemis, London, UK

Âme Spa @ JW Marriott Miami Turnberry Resort & Spa, Aventura, USA

Візьміть пляж із собою

Коли навколо лютує зима, згадайте відпустку на сонячному пляжі та подорожуйте назад у часі до тих незабутніх відчуттів і швидкої релаксації.

Новий рівень вашого салону

Нарощуйте прибуток і даруйте гостям вашого салону нову насолоду завдяки нашим інноваційним рішенням.

Покращений приплив крові до поверхні шкіри

Теплі кристали кварцу стимулюють шкіру та покращують циркуляцію крові у дермі.

Довершене огортання

Теплий кварцовий пісок огортає тіло, наче лялечку в коконі, і створює неперевершений комфорт.

Ідеальна температура

Вбудовані нагрівачі підтримують температуру кварцового піску, яка дарує насолоду. Пісок передає тепло всьому тілу, повільно та делікатно, що викликає надзвичайно приємні відчуття.