Сервіс для клієнтів Gharieni

Понад усе ми цінуємо задоволення наших клієнтів. Ми постійно працюємо над покращенням і удосконаленням сервісу, пропонованого клієнтам.

Швидке усунення проблем

Навіть за дотримання найвищих і найсуворіших стандартів якості неможливо виключити певні технічні негаразди. Проте у випадку їх виникнення наш відділ обслуговування усуне їх швидко та без зайвого клопоту. Команда наших фахівців надає компетентний і приязний сервіс у салонах клієнтів або в нашому офісі.

null

Досвід має значення

Ми маємо понад 30 років досвіду в СПА-індустрії, завдяки чому наші кваліфіковані фахівці чудово знаються на всьому нашому обладнанні, а також на потребах наших клієнтів. За телефоном або особисто через наших представників – ми і наш досвід завжди до ваших послуг.

null

QR-код

Всі СПА-кушетки та косметологічні процедурні столи від Gharieni мають стікери з QR-кодом, а також серійним номером. Якщо виникає будь-яке питання щодо того чи іншого нашого обладнання, достатньо зчитати QR-код за допомогою смартфону та надіслати інформацію у наш відділ обслуговування.

null

Дистанційний сервіс

Незалежно від того, в якій частині світу розташований ваш салон, наша сервісна команда до ваших послуг і готова запропонувати швидке та просте рішення проблеми. Ми завжди намагаємося спершу вирішити проблему дистанційно, наприклад, за допомогою дзвінка через Skype. За нашим досвідом, більшість проблем можна усунути вже на цьому етапі.