Гарантія від Gharieni

Ми абсолютно впевнені в нашому обладнанні.
Саме тому ми пропонуємо подовжену гарантію строком до 10 років.

СПА-кушетки та процедурні столи
– Металеві частини та рами –

Рами та металеві частини наших СПА-кушеток і косметологічних процедурних столів вироблено з високоякісної сталі. Всі стадії виробництва відбуваються за найвищими стандартами якості. Ми надаємо повну гарантію на всі металеві частини на 10 років.

СПА-кушетки та процедурні столи
– Сервомотори –

Наші електричні сервомотори на ринку відрізняє найвища якість. Потужні та майже безгучні, наші сервомотори забезпечують найкращу функціональність без зайвого шуму та пропонують бездоганну надійність на тривалий термін експлуатації. Тому на всі наші сервомотори ми надаємо гарантію тривалістю 5 років.

СПА-кушетки та процедурні столи
– Інші частини –

Ми надаємо повноцінну гарантію на 3 роки на всі інші частини наших СПА-кушеток і косметологічних процедурних столів (крім металевих рам або сервомоторів). Ця гарантія поширюється на оббивку, підлокітники, елементи декору з деревини та інші подібні елементи.

Все інше обладнання

На все інше наше обладнання, таке як серії меблів, вапоризатори, апарати для педикюру, фрези, лампи, нагрівачі/охолоджувачі для рушників, стерилізатори та решту обладнання ми надаємо гарантію на 2 роки.