GHARIENI WELNAMIS

Бінауральна віброакустична терапія
– Науково доведено –

GHARIENI WELNAMIS

Бінауральна віброакустична терапія
– Науково доведено –

Система Welnamis від Gharieni – система Бінауральної Акустичної та Динамічної Стимуляції – є комп’ютеризованою системою акустичної та вібраційної терапії, яка допомагає мозку зняти напруження та стрес і відновити сили за допомогою технік глибокої релаксації. Завдяки спеціально підібраним вібраціям і бінаруальним звуковим коливанням, система Welnamis забезпечує глибоку релаксацію навіть за найвищих навантажень мозку впродовж всього лише одної терапевтичної сесії тривалістю 30-60 хвилин. Аналогічно медитації, спеціальні звукові хвилі вповільнюють ментальну активність, а вібраційні коливання певної частоти діють на енергетичні центри (чакри) тіла.

Цей терапевтичний метод ґрунтується на квантово-гармонійній аудіо-терапії. Вона дозволяє за допомогою стереофонічних навушників реалізувати багатошарові програми, що пригнічують симптоми та відновлюють імунітет організму. Система Welnamis може комбінуватися з іншими процедурами або застосовуватися самостійно, причому комп’ютерне керування виключає необхідність у присутності терапевта. Насолодитися повним і потужним ефектом системи Welnamis можливо і без терапевта.

Систему створено американськими терапевтами для лікування колишніх військових США, які страждають на пост-травматичні стресові розлади (ПТСР)

Завдяки системі Welnamis від Gharieni, ця терапія відтепер доступна у СПА-салонах і велнес-центрах.

Testimonials

Переваги системи Welnamis від Gharieni:

 • Допомагає у лікуванні пост-травматичних стресових розладів (ПТСР)
 • Підсилює креативні здатності
 • Забезпечує енергетичний сон і глибоку релаксацію за короткий проміжок часу
 • Позбавляє від стресу та перепадів настрою
 • Допомагає у лікуванні тривожних розладів і панічних атак
 • Підтримує імунну систему
 • Підвищує здатність до концентрації
 • Усуває ментальні блоки
 • Має науково доведену ефективність
 • Не потребує участі терапевта
 • Покращує тривалість і якість сну
 • Допомагає позбутися проявів депресії та хронічного больового синдрому

Click image to open pdf

null

Система Welnamis від Gharieni поєднує ніжні звукові хвилі спеціально створеної музики з високоефективною  системою вібраційного масажу, вбудованою у кушетку. Поки звукові коливання уповільнюють ментальну діяльність, вібраційний масаж впливає на енергетичні центри тіла (чакри).

null

Система забезпечує зручний доступ на висоті 54 см  (21 дюйм), має в пам’яті 4 встановлені програми. Підголівник може відкидатися під кутом 30° угору та вниз. Підлокітники також опускаються, аби знайти бездоганно комфортну позицію для клієнта.

null

Абсолютний комфорт процедур Welnamis забезпечує кушетка MLW Amphibia від Gharieni з водяним лежаком із підігрівом. До того ж, вода не має собі рівних у передачі тілу хвиль вібраційного масажу.

МОЗКОВІ ХВИЛІ – СЕКРЕТ У ЧАСТОТАХ

Мозок людини містить приблизно 100 мільярдів нейронів; це клітини мозку, які спілкуються між собою за допомогою електричних імпульсів.

Сучасні технології поки що нездатні виявити активність одного конкретного нейрону через мікроскопічний розмір цих клітин. Проте вже сьогодні ми здатні виявляти певні модальності та закономірності мозкової активності та визначити, які саме групи нейронів активізуються у будь-який заданий момент. Загалом мозкова активність має ритмічний характер, аналогічно тому, як функціонує серце. Мозкові ритми або мозкові хвилі мають різну швидкість, або частоту. Наприклад, під час глибокого сну мозок пульсує приблизно 3 рази на секунду. У моменти високої концентрації ритм мозку досягає 50 хвиль на секунду. Доведено, що різні ритми мозку відповідають різним настроям і душевним станам людини.

Загалом хвилі мозку мають доволі широкий діапазон,
але особливий інтерес становлять 4 наступні групи хвиль:

Бета-хвилі – частота: 30 – 12 гц
Звичайний стан ясної свідомості.
Увага. Прокидання.

Альфа-хвилі – частота: 12 – 7,5 гц
Розслаблений стан. Глибока релаксація та медитація.

Тета-хвилі– частота: 7,5 – 4 гц
Легкий сон, в тому числі фаза швидкого сну.
Глибока медитація.

Дельта-хвилі – частота: 4 – 0,5 гц
Глибокий сон без сновидінь.
Стан самолікування організму.

СИНХРОНІЗАЦІЯ МОЗКОВИХ ХВИЛЬ ЗАВДЯКИ
АУДІО- ТА ВІБРО-АКУСТИЧНІЙ СТИМУЛЯЦІЇ

АУДІО-СТИМУЛЯЦІЯ

Бінауральні звуки («бінауральний» з латинської «такий, що має два вуха або відноситься до обох вух») – це психо-акустичне явище, що спостерігається, коли два звуки дещо різної частоти надходять роздільно, один звук в праве, а другий в ліве вухо. Мозок у відповідь самостійно генерує третю частоту, яка дорівнює різниці частот обох звуків. За допомогою цих двох частот можна цілеспрямовано впливати на різні діапазони частот мозкових хвиль, оскільки нейрони змушені адаптуватися до частот, що надходять у мозок зовні через вуха. Ці звукові частоти, за умови прецизійного вибору, синхронізують ліву та праву півкулі мозку. Цей процес називається «налаштування мозкової хвилі». Бінауральні звуки надходять у мозок, приховані у заспокійливій, спеціально створеній музиці, де вони лунають на частотах, які не сприймає людське вухо.

ВІБРОАКУСТИЧНА СТИМУЛЯЦІЯ

Друга принципова особливість процедури Welnamis зумовлена технологією, яка генерує синхронізовані синусоїдальні хвилі; їх генерують тактильні датчики-перетворювачі, приховані у поверхні кушетки. Вони сприймаються тілом як делікатна вібрація та впливають на енергетичні центри тіла, його чакри; ці синусоїдальні синхронізовані хвилі мають частоту, яка значно підсилює процес налаштування мозкових хвиль.

Система Welnamis забезпечує повний спектр звукових і вібраційних впливів відповідних частот, які допомагають тілу та свідомості позбутися стресу та розслабитися.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД

ПРОГРАМИ WELNAMIS

Welnamis Advance

Попередні програми – результат наших глибоких досліджень. Тривалість програм 22 хвилини, що забезпечує оптимальний період для 100% ефективних процедур.

Ця програма працює в категорії Альфа -мозкові хвилі та націлена на частоту хвилі мозку десь у діапазоні 10 Гц.
Це забезпечує приємний розслаблюючий досвід, але дасть користувачеві можливість обробити пізнавальні думки і бути повністю «присутнім»… але глибоко розслабленим. Програма, яка чудово підходить для перших користувачів.

Ця програма працює в категорії «Тета мозкових хвиль» і націлена на частоту хвилі мозку в діапазоні 6 Гц.
Це частота, яка “вимкне” свідомість, але збереже активність підсвідомості.
Це викликає мрійливі медитаційні переживання, які зазвичай переживаються при дуже глибокій медитації.
Це один з наших найпопулярніших діапазонів частот, оскільки користувачі, як правило, мають яскраві та чудові враження.

Ця програма працює на дуже глибокому рівні Тета (діапазон 4 Гц) і переходить на рівень Дельта (2-3 Гц), де свідомість і підсвідомість «вимикаються».
Дельта -рівень – це стан мозкових хвиль, коли наше тіло виділяє серотонін, мелатонін та ендорфіни, які відповідають за почуття благополуччя.
У сучасному завантаженому світі багато людей не досягають дельта -мозкових хвиль протягом цілого нічного сну.
Використання цієї програми може витратити кілька дорогоцінних хвилин на глибокі дельта -рівні мозкових хвиль, які можуть дорівнювати більше, ніж повноцінний нічний відпочинок, стимулюючи здоровий процес фізичного та емоційного омолодження.

Замість того, щоб знижувати рівні мозкових хвиль, ця програма підвищує рівень мозкових хвиль приблизно до 40 Гц, в діапазоні гамма -діапазону.
Останні дослідження показують, що гамма -мозкові хвилі покращують когнітивні функції та пам’ять, і навіть було показано, що вони зменшують деменцію та хворобу Альцгеймера у клінічних випробуваннях.
Гамма -хвилі – це також мозкові хвилі, пов’язані зі співчуттям і вдячністю.

Welnamis Classic

Класичні програми – це основні програми для різних програм і доступні різною тривалістю 30 або 60 хвилин.

Програма тривалістю 30 хвилин, яка генерує легкі вібрації, призначені для підсилення впливу масажу за допомогою делікатної релаксуючої музики, тональностей та звуків природи.

Програма тривалістю 30 хвилин, яка генерує глибші багатоканальні вібрації, що забезпечують більш потужний фізичний вплив, який сполучається із аудіо-програмою для глибокої релаксації, що складається з музики та природних звуків.

Програма тривалістю 60 хвилин. Комбінація легких і потужніших вібрацій, призначених як для релаксації, так і для балансування чакр. Багатоканальні частоти резонують із енергетичними центрами тіла, що підсилює ефекти масажу. Аудіо-супровід допомагає зануритися у глибоку релаксацію.

60-хвилинна програма, призначена для балансування енергетичних центрів тіла, в той час як аудіо-супровід допомагає досягти ментальної релаксації.

Науково доведена ефективність

Створена 2005 року для лікування ветеранів Армії США у військовому шпиталі в Маямі, США, технологія налаштування мозкових хвиль, яка застосовується в системі Welnamis, була випробувана та досліджена провідними науковими закладами та установами Армії США, у Шпиталі адміністрації з питань ветеранів США у Маямі, а також багатьма закладами, які опікуються охороною психічного здоров’я, лікуванням залежності та невідкладною медичною допомогою.

(Натисніть зображення, щоб відкрити файл .pdf)

Дослідження Армії США «Здатність до відновлення медичного персоналу, задіяного у бойових діях»

Journal of addiction research & therapy (видання, присвячене дослідженням і лікуванню залежності). Спец-випуск: Нейровізуалізація

Дослідницькі матеріали компанії Theracoustic

MLW AMPHIBIA NEO

СПА-кушетка, що пропонує абсолютний комфорт і створює ефект кокону завдяки лежаку, наповненому водою, та підігріву, – це Amphibia, абсолютний ексклюзив. Чотири сервомотори дозволяють регулювання кушетки за висотою, а також окреме регулювання секцій спини, стегон і ніг.

 • лежак із підігрівачем і рідким наповнювачем, оббивка Aqua
 • Технологія підтримки люмбальної зони спини Triple Airback
 • Поверхня лежака та бокові панелі з підсвіченням
 • Електронне регулювання висоти, нахилу, секцій спини та ніг
 • Пневматичні підлокітники, що опускаються
 • Пневматично регульований підголівник, що відкидається під кутом +/- 30°
 • Пам’ять на положення кушетки
 • Висувні ролики (механічні)
 • Пристосована до різних рівнів напруги
 • null
  Декоративні поверхні з колекції Gharieni (базова комплектація передбачає панелі білого кольору або кольору венге, чорне дерево)
 • null
  Металеві частини обраного кольору (стандартом є білий, титан або темно-коричневий кольори)
 • null
  Ножний перемикач: дозволяє керувати базовими функціями кушетки
 • null
  Колір оббивки з поліуретану: шоколад або вершки (стандартний колір: білий)
 • висота: 54 – 90 см
 • довжина: 202 см
 • ширина основи: 55 см
 • ширина поверхні для лежання: 85 см
 • Максимальна вантажопідйомність: 250 кг
 • Максимальне навантаження на поверхню для лежання: прибл. 300 кг

Хромотерапія

Кольори та їхній вплив

Перетворіть ваш процедурний кабінет на місце з особливою атмосферою релаксу. Як музика або вібрація впливають на тіло та свідомість, так і візуальні ефекти, такі як кольори, також мають величезний терапевтичний потенціал.

Світлодіодне освітлення LED, вмонтоване у основу СПА-кушетки, дозволяє застосування кольорових акцентів під час процедур:

ЧЕРВОНИЙ

Ревіталізує, активує циркуляцію крови, насичує енергією, посилює життєві сили та творчі здатності.

ПОМАРАНЧЕВИЙ

Покращує настрій, підтримує позитивне мислення, викликає бажання фізичних і метальних дослідів, нових вражень.

ЖОВТИЙ

Вивільняє та пробуджує силу особистості, її самосвідомість, посилює екстравертні, яскраві сторони особистості, стимулює зцілення.

ЗЕЛЕНИЙ

Гармонізує, відновлює, дарує надію, заспокоює, збалансовує ритм життя.

ПУРПУРОВИЙ

Розслаблює, відновлює, сприяє медитації, активізує духовні аспекти.

СИНІЙ

Небесний, несе мир і спокій, заспокоює, розслаблює, знімає стрес, очищує.