GHARIENI WELLMASSAGE5D

Концепція велнес-процедур наступного покоління

GHARIENI WELLMASSAGE5D

Концепція велнес-процедур наступного покоління

Gharieni Wellmassage4D wellness concept

Нагороджена відзнаками система WellMassage5D від Gharieni

Система WellMassage5D від GHARIENI та TIP TOUCH є технологічним проривом у світі велнес-індустрії та відкриває нові обрії для індустрії та можливості для вас. Уявлення, що велнес і СПА процедури виконуються на звичайному пласкому столі, є такими ж застаріли, як і думка про Землю як плаский диск.

Революційна система Wellmassage5D пропонує цілком новий рівень процедур велнес-масажу. Вісім спеціально розроблених запрограмованих позицій лежать в основі «фірмової процедури», нової методики, яка спрямовує розвиток індустрії та надає їй другого дихання. Система Wellmassage5D, разработанная компанией GHARIENI GROUP, предлагает процедуру для всего тела, используя все достижения спа-кресла Gharieni серии MLX. Це неперевершений, по-справжньому незабутній досвід для гостей вашого салону.

Gharieni Wellmassage4D wellness concept

Нагороджена відзнакою за інноваційність

Система WellMassage5D тричі нагороджена цією відзнакою. Велнес Асоціація Німеччини та Європейська СПА Асоціація визнали інноваційність системи та нагородили її. Також система відзначена нагородою Spa & Wellness México за інноваційний продукт.

Потужний імпульс зростання вашого бізнесу

Система Wellmassage5D є абсолютною зіркою світу СПА. Запропонуйте гостям вашого салону ексклюзивну послуг раніше за конкурентів.

Хай-Тек і Високий Рівень

Поєднання передових наукових досягнень та інновацій дозволяють запропонувати клієнтам рішення, яке поєднує «Високі Технології, Високий Рівень і ВиСоку Відповідальність». Гості вашого салону відчуватимуть покращення після кожної процедури, а ваші фахівці працюватимуть у кращих умовах із меншим фізичним навантаженням.

Масажна система Wellmassage5D пропонує процедуру тривалістю 50 або 80 хвилин. Система постачається у 2 варіантах:
RELAX (РЕЛАКС) – звільнення від повсякденного стресу
DEEP (ГЛИБИННИЙ) – інтенсивніша процедура для спини та інших груп м’язів.

click image to open pdf

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

Позиція «обличчям униз» не обов’язкова

Всі процедури системи Wellmassage5D можна отримати, лежачі на спині. Це дозволяє без жодних проблем обслуговувати вагітних жінок і клієнтів із зайвою вагою.

Вражаюча ергономіка

Довершене рішення в усіх аспектах і оптимізовані позиції виключають стрес для клієнтів та створюють надзвичайно ергономічні умови для терапевта.

.

НАВЧАННЯ WELLMASSAGE5D

Система надає вашому салону виняткові конкурентні переваги.

Тому доцільно навчити ваших фахівців технікам застосування системи Wellmassage5D. Система Wellmassage5D пропонує ексклюзивні процедури тривалістю 50 або 80 хвилин.

В середньому навчання триває від 2 до 4 днів, в залежності від кількості відвідувачів. Навчання призначене для терапевтів і масажистів, які працюють у СПА-індустрії та застосовують процедурні столи Gharieni MLX, тому що система Wellmassage5D адаптована саме для цього багатофункціонального пристрою, який дозволяє широкий контроль позицій тіла.

Дізнатися про вартість навчання та отримати додаткову інформацію ви можете, звернувшись до нас із відповідним запитом.

Дві програми – Дві інтенсивності

Система Wellmassage5D пропонується в різних версіях.

Процедури тривалістю 50 хв. або 80 хв., відповідно, масаж Relax (релаксація) або Deep (глибокий масаж).

Оптимальна позиція лежачи

Завдяки винятково ретельному проектуванню та інноваційним дизайнерським рішенням, розумному плануванню процедур і навантаження, система пропонує оптимальну позицію клієнта, яка істотно покращує свободу дій терапевта.

ПРОЦЕДУРНІ СТОЛИ MLX (WM5D)

Лише хай-тек процедурний стіл MLX дозволяє досягти ексклюзивних позицій тіла, необхідних для застосування процедури WM5D. Попри невелику висоту доступу (57 см), наші дизайнери успішно вмонтували відділення для зберігання в простір під поверхнею столу. Тому, наприклад, знімні підлокітники, чохли або інші аксесуари можуть зручно зберігатися на відстані витягнутої руки. Дизайнерське рішення та декоративне оздоблення столу може виконуватися за специфікаціями клієнта.

Система WellMassage5D у 8 кроків
(Торкніться фото курсором для отримання інформації)
null

Позиція 1

На початку клієнт приймає традиційну позицію для масажу для підготовки до цілої симфонії дотиків.

null

Позиція 2

Підняття спини на  40° та трохи зігнуті в колінах ноги знімають напруження в люмбальному відділі. Голова, шия і плечовий пояс розслаблені. Ця позиція дозволяє терапевту застосувати масаж без надмірних зусиль.

null

Позиція 3

Коліна залишаються у попередній позиції, в той час як спина опускається у позицію із кутом 10°. Масаж охоплює плечі, руки та нижню частину спини, а також грудний відділ до талії.

null

Позиція 4

Спина залишається в попередній позиції, а кут згинання ніг у колінах збільшується. Вага стегон зміщується, стегнові м’язи розслаблені. Тепер можливий ефективний масаж цих м’язів без зайвих зусиль.

null

Позиція 5

Гомілки та стопи розташовані на рівні вище грудей, що дозволяє масажувати рефлекторні зони стоп.

null

Позиція 6

Ноги розташовані ще вище, а спина дещо нижче. Ця позиція сприяє венозному відтоку крові та лімфи з нижніх кінцівок.

null

Позиція 7

Високе положення спини та низька позиція ніг готує клієнта до делікатного завершення процедури.

null

Позиція 8

Наприкінці клієнт залишається в позиції сидячи та може підвестися без зайвих зусиль.