Mind/Body Wellness Technologies

Компанія Gharieni – більше, ніж виробник обладнання для індустрії СПА, велнес і краси. Наша мета полягає у створенні унікального досвіду клієнтів і терапевтів. Заради цієї мети ми розробили всебічні концепції велнес, які забезпечують ексклюзивність і унікальність пропозицій наших клієнтів, СПА-салонів і велнес-центрів.

RLX Aurasens

Experience Lounger

Where landscape and dreamscape converge

An immersive and augmented sensorial experience

Music and nature’s sounds transport you to another reality

RLX Satori

Wellness Lounger

Voice guided meditation modules

Weightless experiencefor maximum relaxation and mental wellness

Supports mood and relieves stress, anxiety and depression

The effortless way to meditate

Augmented Massage

Symphonic & symbiotic

Live generated music and sound guided by the movements of touch

A singular massage experience for the 21st century

A symphonic and symbiotic rapport between guest and therapist

Where sound and music create a unique signature experience every time

MLX Quartz

Унікальний досвід оздоровчих процедур у гарячому кварцовому піску

Традиція «ванн» у нагрітому сонцем піску має тисячолітню історію. Ще давні єгиптяни високо цінили «ванни» у гарячому піску пустелі, які дарували релаксацію та гарне самопочуття. Під іменем «Псаммо» (від грецького psammo, пісок), ми пропонуємо вам цю концепцію, яка дарує реалістичний досвід перебування на гарячому піску будь-де, навіть далеко-далеко від узбережжя.

MLX i³Dome

Потрійна дезінтоксикаційна терапія Gharieni „MLX i³Dome“ – це нове покоління детоксикаційних процедур. Поєднуючи технологію Far Infrared з плазмою та світлом, цей спа-стіл пропонує 3 ультраефективні методи детоксикації в одному.

Welnamis

Енергетичний сон рівня «екстрем» завдяки аудіо-динамічній терапії Quantum-Harmonic

Система Welnamis від Gharieni пропонує надзвичайно ефективний досвід подолання стресу. Базова технологія полягає в застосуванні аудіотерапії Quantum Harmonic, унікального поєднання багатошарових звукових коливань. Вони створюють ніжні звукові хвилі, бінауральні ритми, які налаштовані на мозок, органи та енергетичні центри тіла – це енергетичний сон рівня «екстрем».

Celliss

Gharieni CELLISS пропонує «цілком» новий підхід до процедур для схуднення. Технологія “Total Slimming System” (TS.S.) дозволяє CELLISS одночасно обробляти “цілі” зони. Celliss – це інноваційний пристрій для контурування тіла, якому навіть не потрібен терапевт для боротьби з целюлітом та сприяння зменшенню ваги.

WellMassage5D

Нагороджена відзнаками система велнес-масажу в новому вимірі

Нова фірмова процедура передбачає вісім позицій та створена спеціально для процедурного столу серії MLX. Ця унікальна техніка масажу поєднує різні масажні рухи (удари, натискання та погладжування), мобілізацію і стимулювання меридіанів, тобто є унікальною всеосяжною процедурою, на яку відгукуються і тіло, і почуття.