Концепції велнес від Gharieni

Компанія Gharieni – більше, ніж виробник обладнання для індустрії СПА, велнес і краси. Наша мета полягає у створенні унікального досвіду клієнтів і терапевтів. Заради цієї мети ми розробили всебічні концепції велнес, які забезпечують ексклюзивність і унікальність пропозицій наших клієнтів, СПА-салонів і велнес-центрів.

Наші концепції поєднують обладнання найвищого ґатунку за передовими технологіями, процедури та спеціалізовані аксесуари, наприклад, наша концепція псаммотерапії з кварцевим піском Psammo. Наші інноваційні ексклюзивні процедури, такі як 4-вимірний масаж Wellmassage4D, створені спільно з провідними експертами індустрії спеціально для обладнання від Gharieni, наприклад, для косметологічного процедурного ліжка MLX.

Псаммотерапія

Унікальний досвід оздоровчих процедур у гарячому кварцовому піску

Традиція «ванн» у нагрітому сонцем піску має тисячолітню історію. Ще давні єгиптяни високо цінили «ванни» у гарячому піску пустелі, які дарували релаксацію та гарне самопочуття. Під іменем «Псаммо» (від грецького psammo, пісок), ми пропонуємо вам цю концепцію, яка дарує реалістичний досвід перебування на гарячому піску будь-де, навіть далеко-далеко від узбережжя.

Масажна система Wellmassage4D

Нагороджена відзнаками система велнес-масажу в новому вимірі

Нова фірмова процедура передбачає вісім позицій та створена спеціально для процедурного столу серії MLX. Ця унікальна техніка масажу поєднує різні масажні рухи (удари, натискання та погладжування), мобілізацію і стимулювання меридіанів, тобто є унікальною всеосяжною процедурою, на яку відгукуються і тіло, і почуття.

Система Spa.Wave

Енергетичний сон рівня «екстрем» завдяки аудіо-динамічній терапії Quantum-Harmonic

Система Spa.Wave від Gharieni пропонує надзвичайно ефективний досвід подолання стресу. Базова технологія полягає в застосуванні аудіотерапії Quantum Harmonic, унікального поєднання багатошарових звукових коливань. Вони створюють ніжні звукові хвилі, бінауральні ритми, які налаштовані на мозок, органи та енергетичні центри тіла – це енергетичний сон рівня «екстрем».

Gharieni Celliss

Gharieni CELLISS brings a “whole” new approach to slimming treatments. The “Total Slimming System” (T.S.S.) technology allows CELLISS to treat “whole” zones at the same time. Celliss is an innovative body contouring device that doesn’t even need a therapist to fight Cellulite and help to reduce weight.

MLX i3Dome Detox Concept

The Gharieni Triple Detox Therapy „MLX i3 Dome“ is the new generation of detox treatments. Combining Far Infrared technology with Plasma and Light, this spa table offers 3 ultra-effective detox treatment methods in one.

Menu