Концепції велнес від Gharieni

Компанія Gharieni – більше, ніж виробник обладнання для індустрії СПА, велнес і краси. Наша мета полягає у створенні унікального досвіду клієнтів і терапевтів. Заради цієї мети ми розробили всебічні концепції велнес, які забезпечують ексклюзивність і унікальність пропозицій наших клієнтів, СПА-салонів і велнес-центрів.

Псаммотерапія

Унікальний досвід оздоровчих процедур у гарячому кварцовому піску

Традиція «ванн» у нагрітому сонцем піску має тисячолітню історію. Ще давні єгиптяни високо цінили «ванни» у гарячому піску пустелі, які дарували релаксацію та гарне самопочуття. Під іменем «Псаммо» (від грецького psammo, пісок), ми пропонуємо вам цю концепцію, яка дарує реалістичний досвід перебування на гарячому піску будь-де, навіть далеко-далеко від узбережжя.

MLX i³Dome Detox Concept

Потрійна дезінтоксикаційна терапія Gharieni „MLX i³Dome“ – це нове покоління детоксикаційних процедур. Поєднуючи технологію Far Infrared з плазмою та світлом, цей спа-стіл пропонує 3 ультраефективні методи детоксикації в одному.

Welnamis

Енергетичний сон рівня «екстрем» завдяки аудіо-динамічній терапії Quantum-Harmonic

Система Welnamis від Gharieni пропонує надзвичайно ефективний досвід подолання стресу. Базова технологія полягає в застосуванні аудіотерапії Quantum Harmonic, унікального поєднання багатошарових звукових коливань. Вони створюють ніжні звукові хвилі, бінауральні ритми, які налаштовані на мозок, органи та енергетичні центри тіла – це енергетичний сон рівня «екстрем».

Gharieni Celliss

Gharieni CELLISS пропонує «цілком» новий підхід до процедур для схуднення. Технологія “Total Slimming System” (TS.S.) дозволяє CELLISS одночасно обробляти “цілі” зони. Celliss – це інноваційний пристрій для контурування тіла, якому навіть не потрібен терапевт для боротьби з целюлітом та сприяння зменшенню ваги.

Масажна система Wellmassage5D

Нагороджена відзнаками система велнес-масажу в новому вимірі

Нова фірмова процедура передбачає вісім позицій та створена спеціально для процедурного столу серії MLX. Ця унікальна техніка масажу поєднує різні масажні рухи (удари, натискання та погладжування), мобілізацію і стимулювання меридіанів, тобто є унікальною всеосяжною процедурою, на яку відгукуються і тіло, і почуття.

Menu