Процедурні столи

Елітне обладнання для СПА-процедур, яке дарує незабутній досвід

GHARIENI MLX iDOME (STATIC or ELECTRIC)

  • Gharieni ГИВ-технологія
  • Необов’язковий пристрій PLT для терапії плазмою та світлом
  • Висувний інфрачервоний купол
  • Регульована по висоті (тільки MLX iDome Electric)
  • Просторе відділення для зберігання
  • Стандартний колір оббивки: білий (інші кольори за додаткову плату)
  • Основа білому або венге, додатково можливо в інших декорах
YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

GHARIENI CELLISS

Gharieni CELLISS – це інноваційний пристрій для корекції фігури, яким навіть не потрібен терапевт для боротьби з целюлітом і зниження ваги.
Цей абсолютно унікальний апарат для схуднення, заснований на новому методі лікування Cellumassage, використовує запатентовану технологію «Total Slimming System» (TSS), неінвазивний процес аспірації / перкусії, який одночасно обробляє стегна і стегна, а також сідниці або черевну порожнину (в залежності від позиції клієнта).

TSS(СистемаЗагального Схуднення) є ДНК Gharieni Celliss. 96 поршнів – кожен 3 см (1,2 дюйма) – впливають на жирову і м’язову тканини сідниць, черевного преса або стегна серією неінвазивних аспіраційних / перкусійних рухів, інтенсивність і швидкість яких можна регулювати. Цей унікальний процес контролюється програмним забезпеченням Celliss.

АНТИЦЕЛЮЛІТНЕ РІШЕННЯ
ОДНОЧАСНІ ДІЇ
МУЛЬТІЗОННЕ ЗАСТОСУВАННЯ
ПЕРСОНАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ
НЕЗАЛЕЖНЕ ВИКОРИСТАННЯ
НЕІВАЗІВНАЯ ПРОЦЕДУРА
ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

СПА-кушетка MLX для WellMassage5D від GHARIENI

Диван WellMassage5D був розроблений групою Gharieni і втілює всі переваги функціональної гнучкості шезлонгу Gharieni Spa, заснований на останніх науково-технічних висновках. Серія MLX забезпечує виняткову мобільність кушетки, завдяки чому суттєво розширене коло можливих СПА-процедур із застосуванням заданих позицій, які найліпшим чином відповідають характеру та змісту процедур. Кушетка WellMassage5D поєднує досягнення високих технологій із максимально чутливою увагою до побажань клієнтів, що дозволяє повністю занурити клієнта в СПА-процедуру та досягти небаченої ефективності. Крім того, для терапевта створено надзвичайно ергономічні умови праці, які забезпечують йому задоволення від роботи та не вимагають від нього значних фізичних зусиль.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

СПА-кушетка MLX QUARZ (кругла або квадратна) від GHARIENI

Представляємо нашу концепцію псаммотерапії

Spa table MLX Quartz

Кушетка MLX quartz створена під впливом ритуалів давнього Єгипту. Вона підносить СПА-процедури на новий рівень і дарує клієнтам неперевершений досвід. Теплий пісок огортає тіло клієнта та реалістично відтворює враження та відчуття від перебування на справжньому пляжі. Мінерали кварцу дарують клієнтам краще самопочуття, оздоровлюють їх і сповнюють енергією. Інноваційне застосування ефекту гравітації підсилює ефект і обмежує участь терапевта в процедурі. Кушетка забезпечує справжній досвід трансформації, який може застосовуватися як такий або у поєднанні із будь-якими іншими послугами для клієнтів.

Процедурний стіл Gharieni MLX quartz також пропонується із системою динамічного потоку повітря, яка підсилює та покращує ефект масажу та оздоровлення тіла та створює унікальний досвід. Повітряні камери, приховані в кушетці, запрограмовані таким чином, що регулярно наповнюються повітрям і спустошуються, завдяки чому пісок рухається та створює у клієнта надзвичайно приємне відчуття. Рух піску дарує клієнту заспокійливий масаж спини, а також активує циркуляцію лімфи, розслаблює напружені м’язи і стимулює все тіло навіть без участі терапевта. Пісок зігріває тіло, в той час як рух піску підсилює масаж, виконуваний терапевтом. І клієнт, і терапевт отримують непересічний досвід, якому важко знайти аналоги.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

GHARIENI WELNAMIS

СПА-кушетка Gharieni MLW Amphibia сама по собі є видатним досягненням завдяки її надзвичайним функціям і параметрам, таким як фототерапія та абсолютний комфорт, який забезпечує поверхня з рідким наповнювачем. Інтеграція системи Welnamis дарує вашим клієнтам унікальний незабутній досвід СПА-процедур.

Система Gharieni Welnamis дарує переваги майндфулнес, медитації та глибинної релаксації. Для цього застосовується музика, створена в особливий спосіб із використанням досягнень психоакустіки, яка завдяки ніжним звуковим хвилям бінаурального звуку цілком звільняє від стресу впродовж СПА-процедури, яка триває 30 або 60 хвилин. Створена на основі квантово-гармонійної аудіо-терапії, ця процедура застосовує складний комплекс прецезійно підібраних звукових частот, на які реагують органи тіла та його енергетичні центри (чакри). Вплив процедури забезпечується або через стерео-навушники із функцією пригніченням сторонніх шумів, або через динаміки, вбудовані в підголівник. Система Welnamis за кілька хвилин впливу забезпечує інтенсивну релаксацію тіла та м’язів, якщо поєднати її із ефективною системою вібраційного масажу, яка вбудовується в поверхню кушетки. Ця процедура пропонує унікальне поєднання високих технологій, завдяки чому чудово збадьорює та насичує енергією.

СПА-кушетка MLX LIMBER від GHARIENI

Багатофункціональний стіл для СПА-процедур

Gharieni spa table MLX Limber

У вас є улюблені позиції вашої СПА-кушетки?

СПА-кушетка серії MLX Limber пропонує вам абсолютну, неперевершену, досконалу гнучкість. Наша нова СПА-кушетка для масажу та велнес-процедур забезпечує ексклюзивний вибір позицій, абсолютно унікальний у своєму розмаїтті, який є, по суті, необмеженим!

 

Неймовірна гнучкість

Серія кушеток MLX-Limber від Gharieni презентує нове покоління процедурних столів для СПА-салонів. Надзвичайна гнучкість рішень забезпечує широкий вибір позицій, в тому числі для сидіння, напівсидіння, або головою вниз (положення Тренделенбурга), які напевно задовільнять усі ваші потреби при виконанні СПА-процедур. Адаптивність до стандартних процедур масажу та до більш складних і вимогливих або спеціалізованих процедур забезпечує серії кушеток Limber Flex безкінечну кількість регульованих опцій, а також нові модифікації основної позиції. Наші ексклюзивні патентовані двосторонні підлокітники, що опускаються, вперше представлені на ринку. Вони забезпечують можливість використання кушетки з будь-якої сторони, завдяки чому вона перетворюється на СПА-кушетку небаченої багатофункціональності та унікальної гнучкості, які забезпечують нові виміри СПА-процедур.

СПА-кушетка-трансформер MLW TRANSFORM від GHARIENI

2-в-1: диван і процедурна кушетка

Gharieni spa table MLW transform

СПА-кушетка Gharieni MLW Transform втілює новітній дизайн, який дозволяє трансформувати будь-яку кімнату в кабінет для СПА-процедур. СПА-кушетка з легкістю викочується з дивану, в якому вона прихована. Кушетка обладнана такими функціями як електронне регулювання висоти, знімний підголівник із заглибленням для обличчя, підключення до електромережі, акумулятор автономного живлення та поверхня з підігрівом. Поверхня кушетки виконана з тривкої еко-шкіри, а на замовлення клієнта може виготовлятися з будь-якого матеріалу, в тому числі шкіри. Подушки спинки дивану також знімні.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

Menu