Колекція HydroSpa від Gharieni

СПА значить Sanus Per Aquam, здоров’я через водні процедури

Впродовж століть водні процедури застосовувалися для релаксації, а також як додаток до СПА-процедур. Вони виникли ще за часів Давнього Риму, від якого сучасність успадкувала й славетні римські бані; ці процедури дожили до наших днів і тепер мають широке застосування за різноманітними сучасними протоколами. Колекція HydroSpa від Gharieni підтримує та розвиває давню традицію, створивши ексклюзивні колекції PediSpa та Libra із вбудованими симфоніями струменів пари та складною хореографією струменів води.

Колекція Hydrospa 2017 року відзначена нагородою «Улюблений Виробник Обладнання для Гідротерапії» (Favorite Hydrotherapy Manufacturer) часопису American Spa Magazine.

Педікюрне крісло PEDISPA SQUARE від GHARIENI

Мультифункціональне крісло 5-в-1

Gharieni PediSpa Square

Перше в цій категорії, це багатофункціональне електрифіковане крісло є унікальним за дизайном та інноваційністю. П’ять окремих сервомоторів забезпечують широкий спектр застосування крісла у сфері СПА-процедур, в тому числі для педікюру, манікюру, догляду за волоссям, догляду за обличчям і нанесення макіяжу.

Сидіння крісла, а також нахил спинки, висота та довжина підставки для стоп є повністю регульованими, а найбільш вживані позиції з легкістю зберігаються в пам’яті цього довершеного виробу. П’ять сервомоторів приводять крісло у бажану позицію, а сидіння обертається праворуч і ліворуч для полегшення доступу терапевта до потрібних зон.  Знімний підголівник дозволяє здійснювати догляд за волоссям, в тому числі миття голови, а нахил спинки спроектований таким чином, або максимально полегшити процедури естетичної косметології.

Основа та корпус побудовані з високоякісного та тривкого матеріалу Corian білого кольору, оббивка виконана з еко-шкіри (базова опція). На замовлення клієнта крісло може постачатися в інших кольорах.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

Педікюрне крісло PEDISPA COMPACT від GHARIENI

Gharieni PediSpa Compact

Основа крісла складається з двох частин, одна з яких пропонує пересувне сидіння, а друга, виконана з матеріалу Corian, кріпиться до підлоги, що забезпечує максимальну стабільність. Сидіння виконана з еко-шкіри білого кольору (базова опція), клієнт може замовити інший колір. При пересуванні вперед сидіння приховує ванну для стоп, як показано на відео. Спинка та підставка для ніг регульовані та пересувні. Знімний підголівник відхиляється під необхідним кутом. Також пропонується інструментальний лоток для закріплення на підлокітниках. Ванна для стоп обладнана висувним ручним душем та вбудованими зливами для води.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

Педікюрне крісло PEDISPA CURVE від GHARIENI

Gharieni PediSpa Curve

Це базова модель педікюрного крісла із надзвичайно багатою комплектацією та широким вибором опцій і налаштувань. Крісло вирізняється вражаючим дизайном і найвищою якістю виконання всіх його деталей та елементів. Виготовлене тільки з ретельно дібраних матеріалів вищого ґатунку, педікюрне крісло  PediSpa Curve є окрасою та невід’ємним інструментом будь-якого СПА-салону.

Процедурна кушетка LIBRA EDGE K від GHARIENI

Нове покоління кушеток Hydrospa.

Нова процедурна кушетка Libra від Gharieni вкотре підтвердила статус компанії як першопрохідця та засновника еталонних моделей у делікатній і вимогливій царині велнес і СПА. Неперевершений дизайн кушетки на додачу до її вражаючої здатності створювати унікальний досвід релаксації, яка досягається за допомогою водних СПА-процедур. Кушетка обладнана поверхнею для лежання з підігрівом, має повне регулювання за висотою та довжиною. Передові технологічні рішення, інтегровані в кушетку, забезпечують унікальний малюнок струменів води із перемінною температурою та тиском, які програмуються за допомогою дистанційного керування через інтерактивну панель. За побажаннями клієнта кушетка постачається з встановленими режимами водних процедур, які гарантують енергетичне стимулювання або глибинну релаксацію.

YouTube

Завантажуючи відео, ви приймаєте політику конфіденційності YouTube.
Вивчайте більше

Завантажте відео

Процедурна кушетка LIBRA WET TABLE від GHARIENI

 • Ексклюзивна дизайнерська волога поверхня для лежання
 • Основний матеріал ексклюзивний штучний камінь Corian®
 • Регулювання поверхні для лежання за висотою та нахилом
 • Опціонально чохол-оббивка для масажу
 • Вбудований злив для води
 • Вбудований ручний душ
 • Пристосоване для різних рівнів напруги

Мийка для волосся SWING від GHARIENI

Gharieni Hair Swing Hydrospa Collection
 • Порцелянова раковина з відкидним механізмом для миття волосся
 • Обертається на 360°
 • Одноважільний змішувач із керамічним ущільненням
 • Ручний душ із насадкою, душовий шланг чорного кольору, довжина: 100 см /140 см
 • Колір основи: білий алюміній
 • Колір раковини: білий або чорний
 • Пристосоване для різних рівнів напруги

Кушетка для вологих процедур MLR WET від GHARIENI

Ексклюзивна процедурна кушетка для використання у приміщеннях із високим рівнем вологи та на відкритих майданчика.  Кушетка виконана з водостійких і водонепроникних матеріалів, пропонує важливі функції, таких як регулювання висоти відкидання.  Кушетка постачається із водонепроникною оббивкою для вологих або сухих процедур. Кушетка обладнана вбудованим акумулятором автономного живлення.

Довершений дизайн

Наша колекція HydroSpa відзначається довершеним дизайном і пропонує ефективні процедурні рішення для кожного СПА-салону. Маючи безумовно класичний вигляд, колекція пропонує модерні форми та найсучасніший рівень техніки та технології.

Поверхні Corian®

Мінеральний матеріал Corian® від провідного виробника DuPont перетворює фантазії на реальність. Стійкий, тривкий, легкий у догляді, цей матеріал вражає відчуттями, що виникають при першому дотику: ніколи ще дотик до каменю не створював таких приємних вражень.

Найкращі фіттінги для бездоганного функціонування

У нашій колекції HydroSpa використані найсучасніші фіттінги та сантехнічна арматура провідних виробників Dornbracht і Kohler. Легке використання, прекрасний дизайн і найліпша функціональність забезпечують терапевтам і їхнім клієнтам найприємніший і незабутній досвід.