ЯКІСТЬ GHARIENI – ЗРОБЛЕНО В НІМЕЧЧИНІ

Заради дотримання суворих вимог, які ми пред’являємо до товарів під брендом Gharieni, ми керуємося принципом «якість без компромісів». Ми надаємо гарантію якості, яка доводить нашим клієнтам нашу прозорість і безпечність наших товарів. Ми підтверджуємо неспростовними фактами походження наших товарів і доводимо, що соціальна відповідальність та інтереси споживачів є надважливими для нас, саме тому ми пройшли виснажливу та витратну процедуру сертифікації за системою TÜV NORD. Починаючи з 2012 року це вже цілком і остаточно «офіційно»: за критеріями випробувань системи TÜV NORD наші СПА-кушетки та багатофункціональні процедурні прилади та обладнання мають повне право бути позначеними «Вироблено в Німеччині»!

Управління якістю за стандартом ISO 13485: 2016

На додачу до сертифікації як виробника, який дійсно пропонує автентичну продукцію, яка «Вироблена в Німеччина», ми забезпечуємо постійний контроль якості.
Вже понад 10 років поспіль наша компанія проходить перевірки системою TÜV Nord в контексті управління та якості. Останнім часом ми спрямовуємо зусилля на сертифікацію за стандартом ISO 13485: 2016. Цей стандарт Міжнародної Організації стандартизації (ISO) містить вимоги до повноцінної та всеосяжної системи управління проектуванням і виробництвом медичних приладів і пристосувань. На додачу до суто управління якістю, ключовою вимогою стандарту ISO 13485 є безпечність продуктів і товарів.

Відповідність стандарту відповідає вимогам законодавства та слугує доказом відповідності вимогам Директиви ЄС про медичні прилади 93/42 / EEC.

null

СПА-кушетки та косметологічні стійки від Gharieni

Всі СПА-кушетки та косметологічні стійки від Gharieni вироблені в Німеччині.

null

Найкраща обробка фахівцями високої кваліфікації.

Наші стандарти якості у виробництві забезпечені залученням про технологічних процесів виключно фахівців найвищої виробничої кваліфікації.

null

Високоякісні матеріали

На наших виробничих потужностях в Мерсе, Німеччина, ми використовуємо виключно матеріали найвищої якості.

null

ISO 13485:2016

Стандарт ISO 13485: 2016 містить вимоги до повноцінної та всеосяжної системи управління проектуванням і виробництвом медичних приладів і пристосувань.

.

null

Сертифікат походження

«Сертифікт походження» за стандартом TÜV NORD CERT Standard A75-S018. Цей сертифікат стосується СПА-кушеток і косметологічних стійок.

.