ОББИВКА: ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Для більшості наших кушеток ми пропонуємо великий вибір аксесуарів та опцій оббивки. Серед іншого, система люмбальної підтримки Airback або вбудовані підігрівачі дарують гостям вашого салону кращі та незабутні враження.

СИСТЕМА AIRBACK

Ергономічна система підтримки люмбальної зони хребта. Наповнюється повітрям за допомогою ручної помпи, а в деяких моделях електричним мотором. Переваги системи особливо помітні та знаходять високу оцінку користувачів при виконання тривалих СПА-процедур.

СИСТЕМА SMART-THERMO

Розумна система підігріву Smart-Thermo вбудована в поверхню кушетки. Нею керує мікропроцесор. При включенні система працює на повну потужність заради швидкого досягнення комфортної температури поверхні. Потім система підтримує задану температуру, допоки автоматичний вимикач на відключить підігрів у визначений час.

СИСТЕМА VIBRO-WELLNESS

Система Vibro-Wellness є системою вібраційного масажу, яка дарує тільки приємні відчуття. Від 6 до 10 вібромоторів вбудовано в оббивку, кожен мотор контролюється індивідуально за допомогою ручного перемикача. Масаж поширюється на зони плечей (задня сторона), сідниці та ікри.

(БАГАТО-) КОЛЬОРОВА ОББИВКА

Наші СПА-кушетки серій SPL, LR, SLR і всі кушетки з оббивкою ХP пропонуються у варіантах із оббивкою 2 або 3 різних кольорів.

ВАШ ЛОГОТИП

Ця опція дозволяє прикрашати вашим логотипом оббивку кушеток, крісел або підголівників.